SMS Brana

Otázka

• 0

Dobry den prosim poradte mi jestli je mozne pouzivat SMS branu kdyz mam easy kartu a jsem registrovan na telekom.sk. Dekuji a zdravim Mayr.  k.mayr@tiscali.cz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak chceš využívať SMS bránu, musíš mať nejakú službu od slovenského Telekomu, stačí aj Easy karta. Keď som sa prihlásila, našlo mi toto: 

Cena dobitia o 50 / 100 / 200 TZK cez SMS na číslo 123 je 1,67 / 3,35 / 6,70  s DPH. Ak ste EASY, resp. Fix zákazník, pri dobíjaní t-zones kreditu potrebujete mať na vašej karte kredit, ktorý pokryje dobitie. K cene dobitia treba prirátať cenu za odoslanie požiadavky cez SMS podľa vášho programu služieb.
T-zones Kredit možete použiť iba na odosielanie SMS a Flash SMS z SMS Brány na www.t-zones.sk. Nemôžete ho zameniť na EASY kredit alebo na EUR. Tiež ho nemôžete previesť na iné číslo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Shitný portál toto veru! Mne sa po otvorení SMS brány zobrazí len a nejde to zdelegovať: Na zvolenú transakciu nemáte dostatočné oprávnenie. Oprávnenie vám môže zmeniť vlastník služieb. 

Editoval/-a jojovrtak1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Isto ze dementny portal.... Mne vypisuje tot iste ako Jojovrtakovi.

Editoval/-a Miroslav Toth

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako tu dobit kredit na tomto p***m portali?  V predchadzajucej verzi som to mal za minutku vybavene....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre doplnenie:  Pouzivam mesacny program Happy XS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar