Router ADB W 3212 , herný hosting

Otázka

• 0

Zdravím.

Chcem sa spýtať na možnosť hostovania hier cez router ADB.  Konkrétne letecký simulátor IL-2 Sturmovik. K niektorým kamarátom sa dokážem pripojiť cez zadanie ich IP adresy  priamo do hry. V prípade, že som sa pokúšal server vytvoriť ja, sa však po zadaní mojej IP adresy nedostali nikde, aj napriek tomu, že server som spustil. Niektorý tvrdia, že adresa, ktorú nájdem na webe ako "my ip adress" je priamo adresou môjho počítača, zatiaľ čo na web je napojený router zo svojou adresou.  Je možné to upraviť nejakým nastavením ???

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@ondrujanci ano da sa to. Avsak podla mna ty to vediet nebudes, nakolko IP adresa nie je pocitaca ale routra. Uplne najidealnejsie bude ak zavolas na pojdeto.sk kde ti s tym poradia - potrebujes spravne nastavenie routra a PC 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, môj problém vyriešili na pôjdeto a z ich pomocou som po aktivácii pevnej IP adresy namapoval potrebné porty a všetko išlo tak ako má. Zhruba pred týždňom som si však všimol, že hosting nefunguje a pri kjontrole nastavenia portov mi vyhodilo hlášku:   The port mapping rule has been configured, but cannot be activated: the local host address conflicts with a device IP address    Z nastavením som nič nerobila a ak som dobre pochopil kolidujú tam dve IP adresy.  Poradí niekto ako to opraviť?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zisti si ake porty ma hra,uvolni ich cez router a potom stiahni program na noip.com kde si vytvoris svoju ip cez ktoru sa k tebe kamosi snad pripoja

mas nato aj ine programy napr hamatchi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar