Poplatok za prevedenie čísla na syna

Otázka

• 0

Dobrý deň, sme zákazníkmi Telekomu už zhruba 16 rokov a bola som veľmi spokojná so službami aj ponukami paušálov, ale teraz veľmi uvažujem o prechode ku konkurencii nakoľko ich ponuka je momentálne oveľa lepšia. Myslela som si, že ak mám niekde 4 paušály + k tomu mágio sat, tak bude prístup spoločnosti k zákazníkovi trochu iný. 

Vzhľadom nato, že máme dva paušály ukončené a tretí nám práve končí bola som sa spýtať na to čo nám vedia ponúknuť, ale vôbec som nepochodila. Vždy ponúknu len Happy M alebo Happy S, ktoré nám vôbec nevyhovujú a kombinácia niečoho iného je nerentabilná.

Pritom od konkurencie máme ponuku za 9,99€ na 100 minút, voľné SMS a 1GB. Teraz máme 50 minút, spoplatnené SMS a 100MB internet za za cca 11-12€

Ďalšia vec čo ma zarazila je poplatok za prevedenie čísla na syna. Je normálne, že ak chcete ískať nového zákazníka sú schopný číslo previezť zadarmo, ale v rámci spoločnosti je to už za poplatok? 

To už ozaj radšej prejdem ku konkurencii, budem mať výhodnejší paušál a ešte aj to číslo mi prevedú bez nejakých zbytočných poplatkov a keď mi skončí aj ten štvrtý paušál nebudem ani uvažovať o niečom inom a rovno prejdem tiež. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobrý deň Taruka,  skúšali ste pozrieť ich akciu Magenta1? Je celkom zaujímavá, ak u nich využívate toľko služieb. Na tejto linke si môžete aj overiť, aké zľavy by ste mala, keby ste si vytvorili skupinu - https://www.telekom.sk/magenta1. Okrem iného pri mobilných číslach by ste si volali a smskovali medzi sebou bezplatne. :-)  Ak Vám nepomohli na predajni, skúste napísať na chat na ich stránke www.telekom.sk. Možno Vám budú vedieť pomôcť.

Čo sa týka poplatku za prepis, nemyslím si, že je to niečo zvláštne, lebo ten spoplatňuje každý operátor. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar