Natiahnutie telefónneho kábla k domu

Otázka

• 0

Zdravim, chcem sa spytat ako je to ked si chcem zriadit doma DSL ale k domu nemame natiahnuty ziadny telefonny kabel, v obci je normalne, o ulicu nizsie aj o ulicu vyssie maju dostupne DSL ale na nasej ulici (5 novostavieb) nemame vobec natiahnuty kabel, ked si objednam DSL tak mi ho natiahnu az ku domu alebo mam proste smolu? Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

ak si zadas objednavku tak by to mal spravit technik - ak budes mat dostupnost

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, pokiaľ máte na vašej ulici telefonický stĺp, technici to bez problémov natiahnu odtiaľ až k tebe domov, tam kde to ty chceš mať a vyhotovia zásuvku.

V objednávke si musíš zvoliť inštaláciu technikom za 19,99€, tak som postupoval tento týždeň ja a bolo to bez problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie prave ze na nasej ulici nie su natiahnute ziadne kable ani nemame ziadne stlpy, iba elektrika zapokana po zemou, ale o ulicu vyssie aj nizsie maju natiahnute kable, neviem preco nam nenatiahli, ja potrebujem zistit ci je mozne si zaplatit natiahnutie kabla ku domu aj s pripadnymi stlpami alebo idealne to natiahnut pod zemou ako elektriku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemusi si davat instalaciu technikom, zriadenie pripojky je zdarma. Over si ale dostupnost a zriadenie objednavky, oni ti technika uz poslu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tak potom nerozumiem za čo je tá platba keď technik nič nenastavoval lebo router prišiel 4 dni potom čo mi natiahli kábel :D F-A.S-A život :D

Editoval/-a bobormako1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a dala si si instalaciu technikom? lebo podla tvojho popisu nie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Vsak to mam na zmluve :

Balik magio internet xl  - 19,99 € Instalacia technikom 19,99 € Zmluvna pokuta 180€ Web zlava 5€ na 2 mesiace

a router mam cez dodatok kde uz je len toto

Balik magio internet xl  - 19,99 €  Zmluvna pokuta 180€ dsl wifi router 9,99 € (v hotovosti) a Zmluvna pokuta na router 24€

Faktura este nedosla

Editoval/-a bobormako1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak si mal instalaciu technikom a technik nebol tak im zavolaj alebo napis, ze preco nebol

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar