2 mobily za jednu cenu

Otázka

• 0

Ako prosím vás funguje táto akcia ? ... nakoľko si budem teraz predlzovat zmluvu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pri predlzeni viazanosti si mozes vybrat bud kupon na pausal, alebo na telefon. Treba predajcovi povedat, ktory kupon chces. K pausalom Happy XS, S alebo M dostanes kupon v hodnote 70 Eur. K vyssim Happy pausalom je jeho hodnota 120 Eur.

Vyuzit ho mozes bud pri kupe mobilu k inemu pausalu (uz nie tomu, ku ktoremu si ho dostala), pripadne ho mozes niekomu podarovat a on ho moze pouzit pri inom pausale. Jeho hodnota sa moze odratavat z mesacnej aj z uvodnej ceny telefonu.

Alebo ho mozes uplatnit pri kupe mobilu za plnu cenu. V tom pripade sa hodnota kuponu odrata z plnej ceny telefonu a doplatis zvysok. Minimalna suma uhrady za telefon je 1 Eur, aj ked by kupon pokryl celu cenu telefonu

Ak si chces pozriet podrobne podmienky, tak su na stranke, pozri podmieky: http://www.telekom.sk/osobne/telefonovanie/mobilne-sluzby-a-tarify/happy/ a podmienky uplatnenia pri kupe za plnu cenu: http://www.telekom.sk/darujtemobil/#info2

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milý Telekom,

chcem sa podeliť o svoju skúsenosť (bohuzial negatívnu). Včera (21.4.) som navštívila martinsku pobočku. 

Uz vo februári som sa informala v Žiline ze si môžem zobrat telefon kedze mi bude koncit v aprili paušál.

Tento mesiac mi prisla sms citujem: "TERAZ VAM DAME 2 SMARTFONY pri predlžení zmluvy s pušálom HAPPY S! SONY XPERIA M2 za 5eur/ mes a další 4G Smartfon SONY XPERIA E3 ako bonus."Povedala som si tak dobre vezmem to a druhý telefon možem darovať.  Podotýkam som Váš zákazník asi 10r, na paušál min. 5r. Prišla som včera na pobočku a hned ako som si sadla na stoličku bolo jasné že tu nie som vítaná. Pohrdavý výraz zamestnanca (mladý chalan) mi dal jasne najavo že asi očakával finančne zaujímavejsieho klienta. Ukazal mi katalog s mobilmi ale len veľmi odmerane. Po chvili som si vybrala LUMIA 635,  potom zrazu zahlásil (nieco si pozrel v PC): "Ale vy na toto vlastne nemate narok!" Pýtala som potom este na 2 mobily ale tiež neboli hodné "mojej úrovne". "Vy platíte veľmi málo na to aby sme vam dali takéto drahé zariadenie! Koľko vlastne mesačne platíte? Vy máte paušál HAPPY S a aby ste dostali 2 Smartfony musíte ist na HAPPY M alebo doplatiť 79,- ! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokračovanie: Nakoniec sme sa dostali k HUAWEI 550, ze teda na ten nárok mam. Prezentujete sa ako Vam záleží na vernosti a ako máte prozákaznícky prístup...HAHA! To nemyslíte vážne! Na tejto pobočke som sa uz davnejsie stretla s odmeraným prístupom ale včera ma to teda dosť prekvapilo. Neviem asi to ide s Vami dole vodou po vstupe 3. operatora alebo fakt neviem prečo je to takto.. Dobre vsak slnko svieti, nič sa nedeje ale tieto 2r budú moje posledné :) 

Pekný den všetkým zamestnancom Telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Dagmar Nižnanská 

Dobry den, mrzi nas vasa negativna skusenost. Podla nasich informacii sa uz s vami spojil nas predajca a vzniknute nedorozumenie s vami doriesil.  Verime, ze uz je vsetko v poriadku.

Prijemny den, 

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar