Zmena internetového balíka za drahší s rovnakou rýchlosťou po skončení viazanosti bez môjho vedomia a upozornenia od telekomu.

Otázka

  • 0

Zdravím ako vernému zákazníkovi mi skončila druhá 2 ročná viazanosť magio internetu L platil som 13,99 mesačne.Problém je v tom že som o tom nevedel a teraz mi prišla mesiac po skončení viazanosti faktúra za 7. mesiac takmer 30 € a ešte lepšie na tom je že  je v nej napísaný nejaký  Magio internet Turbo 2 Solo  a  29,32 € cena.Na skončenie viazanosti som pozabudol a nebol som o tom ani informovaný zo strany telekomu o zmene internetu/cene...navyše cely ten čas po skončení viazanosti mi išiel internet starou rýchlostnou inak by som si zmenu rýchlosti všimol a teda ihneď vedel že sa niečo deje...Takže sa pýtam musím zaplatiť za novy internetový balík o ktorom som nebol zo strany telekomu vôbec informovaný a cely čas po skončení viazanosti mi išiel a ide internet starou rýchlosťou ako starý internetový balík?

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

  • 1

presne ako pise lienka, oni nemaju povinnost ta informovat, pol roka mas akciovu cenu potom ide plna,o tom je viazanost. Je pravda, ze ale vacsinou ludi pred koncom viazanosti kontaktuju - viem sam. Najidealnejsie bude ak im napises na chat alebo zavolas a predlzis si to nanovo, a budes mat normalne ceny  - akciove

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Pokiaľ viem po skončení viazanosti ti služby ostávajú zachované tak ako ich mal poskytované aj s viazanosťou (rýchlosť aj program). Telekom ti sám od seba po skončení viazanosť ani nepredlži ani nezmení program. Jediná zmena, ktorá nastane je tá, že ti prestanú účtovať akciový poplatok a prejdeš do plnej sumy. Takisto nie je ich povinnosťou oznamovať, že ti končí viazanosť. Ja by som ti odporučila viazanosť čím skôr predlžiť a tým si opätovne znížiš poplatky :)

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Asi 2 mesiace som platil tu zvýšenu cenu a vo faktúre bol k tomu vždy napísany turbo2 solo.Nejako som to neriešil nevolal tam ani som tam osobne nebol pretože ta faktura nebola na moje meno tak sa mi nechcelo s tým naťahovať .Po dvoch mesiacoch mi vo faktúre prišiel preplatok a vo faktúre už bol písany môj starý magio internet L a stara cena takže niekto šikovný to vyriešil za čo ďakujem...

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar