Problémy s rýchlosťou,pingom..

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám problém s internetom a neviem čo robiť. Za internet platím 20€, čiže Magio internet XL (30Mb/s). Dovtedy čo sme mali starý router všetko išlo super, Potom sme si kúpili Magio TV a dali nám k tomu nový router. Technik prišiel, nainštaloval. Hneď ako som sadol za počítač som si všimol, že internet ide pomalšie ako predtým. Po 3 mesiacoch to už je hrozné. Napríklad videá na YouTube mi sekajú aj na 480p, stránky sa pomaly načítavajú a  ping je hrozný. A to isté aj na ostatných zariadeniach v domácnosti, čo znamená, že na mobile mi tiež ide pomaly internet, aj keď som 2 metre od routera. Meral som rýchlosť na speedtest.net a hodnoty boli vysoko podpriemerné ako je priemer na Slovensku.  Prosím vás čo mám robiť ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

ping sa tu rozoberal viac krat, idealne bude ked zavolas na 0800123777 a preveria ti cele pripojenie, minule tu matey pisal aj hodntoty na pingu ktore oni povazuju za zle a chybove, daj nam pootm vediet co si doriesil, videa na ytb by ti sekat nemali

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepšie urobíš ak zavoláš na ich technickú podporu linka 0800123777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ja viem, ze by nemali sekat videa na YT, ale sekaju..ping mam proste strasny.. v noci mi ide vsetko horsie ako cez den..napriklad na twitch.tv mi stream seka aj na Strednu kvalitu, pritom predtym mi to islo na najlepsiu kvalitu uplne  v pohode

Editoval/-a Belisarius122

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je normalne aby som mal taketo hodnoty? a ten ping mi pri hre stupne na 120+, ked si napriklad niekto mozera video na mobile 

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vecer sa prirodzene moze zhorsit kvalita linky co sa moze prejavit aj vyssim pingom, pretoze je viac uzivatelov na internete alebo pozeraju Magio TV

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak stale volat na technicku podporu, oni to vedia premerat, podchytit, opravit a podobne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vecer sa prirodzene moze zhorsit kvalita linky co sa moze prejavit aj vyssim pingom, pretoze je viac uzivatelov na internete alebo pozeraju Magio TV

ale to iste je aj cez deň.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

skus vypnut a nasledne zapnut router, ked sa to nezlepsi vyskusaj ho uplne   natvrdo vyresetovat a pockaj kym sa sam nakonfiguruje. Ked ani to nepomoze kontaktuj bezplatnu linku technickej podpory na cisle 0800 123 777 ako napisal @Warder.

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Poriesil sa problem? Akurat sa ping riesi aj v inej teme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar