neukladaju sa dlazdice , po novom prihlaseni zmiznu.

Otázka

• 0

Mam problem s portalom moj telekom, za kazdym ked vytvorim dlazdice a ulozim ich - dlazdice zostanu ako som ich nastavli iba do odhlasenia. po novom prihlaseni vsetky dlazdice suvisiace s mobilnym produktom zmiznu ale dlazdice suvisiace s pevnym produktom zostanu.  

mam aj podpisanu dohodu o elektronickej komunikacii a sluzby mam delegovane ako aktivny spravca takze tam problerm nemoze byt. skor to vyzera na problem so samotnym  portalom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobry, teraz som to otestoval a po pridani dlazdice (pomoc a podpora) zelenej farby som zvolil fajku v pravom hornom rohu, odhlasil som sa a znovu prihlasil a dlazica tam ostala. Je mozne, ze sa jednalo o docasny vypadok, momentalne funguje tak skuste otestovat :-) ...pouzivam aktualnu verziu prehliadaca google chrome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @robert.jung,

ďakujeme za otázku vo fóre.  

Dlaždice nad vlastnými produktami, ako píše @bisťo , by ti mali ísť nastaviť. Sú to tie produkty, ktoré máš v rámci podpísanej dohody o elektronickej komunikácii - tzn. sú Tvoje vlastné pod tvojím rodným číslom.

Pri nastavovaní dlaždíc pre delegované produkty evidujeme chybu. Predpokladám, že to bude aj Tvoj prípad. Znamená to, že aktuálne nie je možné nastaviť si dlaždice nad delegovanými produktami. Túto chybu riešime. Dám ti vedieť, keď to bude opravené, aby si si mohol nastaviť všetky dlaždice podľa svojich predstáv :)

Ďakujem za pochopenie,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @robert.jung,

v novom release portálu bola opravená chyba s dlaždicami. Nastavenie dlaždíc nad delegovanými produktami je už teda možné. Vyskúšaj to, prosím, a daj vedieť, či sa Ti to podarilo nastaviť :)

Ďakujem a pekný deň Ti želám,

Janka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar