Firefox 48.0 ignoruje verimatrix

Otázka

• 0

Dnes sa mi aktualizoval Firefox na verziu 48.0. Vysledok? Magio Go nefunguje, pretoze doplnok na prehravanie videi je firefoxom ignorovne (zeby nebol podpisany?). Takze co **piip**? Posledny browser prestal pdporoat tuto slavnu technologiu. Stahovat starsie verzie browsera podla mna nie je riesenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Igor Vojtko,

podporuje ju. Po inštalácii pluginu sa Ťa opýta, či ho má povoliť. Musíš to zakliknúť. Po stiahnutí zásuvného modulu je potrebné, aby si Verimatrix manuálne povolil, teda: doplnky -> zásuvné moduly -> Verimatrix -> vždy aktivovať.

Po aktualizácii aplikácie Mozila Firefox sa môže zásuvný modul vypnúť. Odporúčam teda nastavenie zopakovať.

Pekný deň

Matej  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved, problem bol ale v niecom inom. Win 10 mi najskor zablokoval spustenie instalacie verimatrix modulu, pricom mi ziadne okno nevyskocilo, takze som si myslel ze instalacia prebehla ale firefox to ignoruje. Po odhaleni spravnej priciny uz vsetko ide OK. Tak ci tak je len otazkou casu kedy sa firefox prida k ostatnym browserom a nebude sa to dat spustit vobec.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím ,  bohužiaľ mne to nejde vobec nainstalovať. tvari sa že nainštaloval ale v doplnkoch - zasuvnych moduloch nieje vobec , preto hlasi neustale že ho treba nainštalovať. Takže ako piše Igor ten čas už nieje otazkou ale aj asi odpovedou....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Zdravím, neviem či je téma ešte aktuálna, ale osobne som si všimol že ten potrebný Verimatrix plugin mne osobne funguje len pod 32 bitovou verziou Firefoxu, akonáhle som spustil 64 bitovú verziu Firefoxu, tak sa daný plugin vôbec nezobrazuje pod "doplnky -> zásuvné moduly" ako písané hore, oba sú vo verzii 48.0.

Editoval nightwolffx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar