"Neobmedzene" dáta

Otázka

• -1

Zdravím , chcel by som sa spýtať prečo mi nejdú neobmedzené dáta denne za 0,50€ ?? Práve som sa presťahoval a nemám doma pevný internet a potrebujem na net prístup tak som sa rozhodol to riešiť takým štýlom že na ten čas si každý deň zapnem tieto "neobmedzené" dáta za 0,50€ lenže každý deň po dobe cca 7 dni ( čo som si to začal riadne všímať ) to je tak že cca od 0:01 do 0:30 ide všetko ako má a potom až do polnoci ( ďalších 23 hodín a 30 minút ) to má takú rýchlost že jedna  fotka sa odosiela 15 minút . Neviem na čo platím neobmedzené dáta na celý deň keď dostanem internet na 30 minút a potom sa zníži rýchlosť na úroveň IQ húpacieho koníka . Tento istý problém malo aj o2 ale to bolo 1x za mesiac a nie týždeň v kuse. Restartovat smartphone , vybrať a vložiť simku som už skúšal . Ak ste mali niekto podobný problém kľudne napíšte ako ste to riešili . Za normálne odpovede ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Zrejme sa zmieňuješ o EASY PECKA, kde tzv. denný internet obsahuje 200 MB dát, po ich vyčerpaní ti to spomalia na nepoužiteľnú rýchlosť....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to možné len by ma ešte zaujímalo že aj v robote kolegovia majú celý deň pustený youtube a púšťajú tam hudbu čím tich 200 mb presvihnu hneď . Mne to tiež zo zaciatku išlo bez chyby a až teraz zrazu nič . 200 mb , keď spím a ráno sa zobudim , idem niečo pozrieť tak už koľko krát to vtedy nejde a to som na nete nič nerobil 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Zavolaj si technickú podporu 0800 123 777, nech preveria tvoju spotrebu dát. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na easy pecke mas FUP 200mb , to keby nebolo tak by to mal kazdy a mobilny internet by stratil vyznam :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Pridal (editované)

Suhlasim, ze ak by bol neobmedzeny internet za 0,50 EUR na den bez obmedzenia rychlosti, bol by to ten najlacnejsi neobmedzeny mobilny pristup na internet na planete :D Ak nepostacuje 200 MB / DEN, mozete este vyuzit balicek SURF 1000 https://www.telekom.sk/internet/internet-v-mobile

Editoval bisťo
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Suhlasim, ze ak by bol neobmedzeny internet za 0,50 EUR na den bez obmedzenia rychlosti, bol by to ten najlacnejsi neobmedzeny mobilny pristup na internet na planete :D Ak nepostacuje 200 MB / DEN, mozete este vyuzit balicek SURF 1000 https://www.telekom.sk/internet/internet-v-mobile

nesuhlasim na celom svete som uz druhy rok v rakusku a platim si neobmedzeny internet u providera drei.at mobilny internet nie som viazany ziadny pausal funguje v celom rakusku plus aj v Petrzalke ho mam na dual sim Mobil jeho rychlost je stale 15ˇ/ 4 a je jedno kolko stiahnem neuplatnuje sa na nho FUP ziadne stoji 20 euro mesacne staci zakupit si len bon na dobitie takze za den zaplatím 0,66 centa a priklad uvediem  maximum som mal ja za den 4 GB a ked som ho dal zdielat 8 na wifi do rutra na sieti H  +  sieti v pohode to zvladol a pri scitani dat plus minus za tyzden nam vyslo  112 GB a rychlost isla uplne stale rovnaka nediali sa ziadne  spomalovanie ani precerpanie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar