Dobitie kreditu - mobilný internet 0

Otázka

• 0

Dobrý deň, mám problém s dobitím karty pre mobilný internet 0.

Číslo 0904 xx0 4xx sa mi nedá dobiť cez internet, s tým, že mi vypíše, že telefónne číslo pre dobitie nie je platné číslo Easy.

(predtým sa mi vždy dalo dobiť kredit cez internet na toto číslo, dobíjala som ho vždy len takto)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @neva19,

služba mobilný internet 0€ je už ukončená, teda už nie je možné si dobiť kredit. V prípade, že máš zostatkový kredit, môžeš požiadať o jeho vrátenie buď osobne na predajni alebo mailom cez office@telekom.sk

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @neva19,

služba mobilný internet 0€ je už ukončená, teda už nie je možné si dobiť kredit. V prípade, že máš zostatkový kredit, môžeš požiadať o jeho vrátenie buď osobne na predajni alebo mailom cez office@telekom.sk

Pekný deň

Matej 

Ďakujem za informáciu, len ako som zisťovala, tak ja ako zákazník

- Mám požiadať o vypovedanie zmluvy (prečo, nie ja som iniciátorom zrušenia služby, službu ukončil Telekom)

- Mám požiadať o nespotrebovaný kredit (mal by snáď byť vrátený automaticky, z dôvodu že mi nie je umožnené ho čerpať do budúcna)

Eva

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @neva19,

požiadať o vypovedanie služby nie je potrebné, nakoľko služba je už ukončená. Nemáme možnosti automaticky vrátiť kredit. Z Tvojej strany je potrebné uviesť, či máš záujem o vrátenie kreditu v hotovosti na predajni alebo nám poskytneš číslo účtu, kde Ti vrátime zvyšnú sumu. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matej, nechcem tu nič rozmazávať. Skutočnosť je takáto.

Včera som na základe tvojho odkazu žiadala cez email o vrátenie nespotrebovaného kreditu. Prišla mi odpoveď, že kým nezruším zmluvu, nie je mi možné vrátiť nespotrebovaný kredit.

Dnes som zašla na predajné miesto, kde mi vyhotovili žiadosť o ukončenie zmluvy o poskytovaní verejných služieb. V tej žiadosti mám uvedené ako  dôvod vypovedania - nepotrebnosť.  Výpovedná lehota uplynie 31.8.2016.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@neva19 keďže si mi napísala detaily do súkromnej správy, pokračujeme v konverzácii tam. 

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mám to všetko vybavené, nespotrebovaný kredit vrátený. Ďakujem za radu a pomoc. Eva

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @neva19,

super, teším sa :)

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar