Nový portal Moj telecom

Otázka

• 0

Niečo tak stupidne ako je váš nový portál som ešte neviel. Na to aby som zaplatil faktúru som predtím klikol raz na prihlásenie, teraz potrebujm 5 krokov. Meno, heslo, overenie, kod účastníka, PIN!!! Toto skuotčne mohol vymyslieť len ten, kto má svojho zákaznika uplne v paži. Na dôvažok na konci tohot procesu miesto fktury mám hlásku" vyskytla sa chyba, skuste to neskôr". Bol som to riešiť u vás na pobočke, výsledok nula. Lepšie povedané nie nula ale odpojenie od internetu zvýšené náklady za platbu za fakturu na pobočke a platbu za opätovné pripojenie cca 20€! Ak to máte ako systémvé ako obtiahnuť zákazníka o peniaze tak ste to nastavili vynikajúco!

Čo mám spraviť aby som  sa dostal k vašej faktúre jednoducho a jednoducho ju zaplatil??? Nechcem byť neplatič!

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Úplne súhlasím. Ak máš aktívnu elektronickú elektronickú faktúru, tak na nej nájdeš odkaz na platbu. Logo banky,  ale len sporiteľňa, VÚB, Tatra, Poštovka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam napr.nadelegovane mobilne aj pevne sluzby, po prvom prihlaseni na novy portal som musel prejst overenim, aby bolo mozne zobrazovat udaje. Teraz mi pre pristup k udajom postacuje zadat prihlasovacie meno a heslo a vidim aj faktury aj spotrebu. Je mozne, ze v case ked ste zobrazovali udaje bol vypadok sekcie ku ktorej ste chceli pristupovat (toto sa este moze vyskytovat) no v konecnom dosledku, nie je novy portal tak nefunkcny ako popisujete :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar