Zlepšenie Pingu

Otázka

• 0

Zdravím, chcel som sa spýtať a zaujíma ma, či sa nejako nedá dohodnúť s poskytovateľom internetu o znížení resp. zlepšení latencie môjho internetu?

Pýtam sa pretože začínam s profesionálnym gamingom a rád by som mal ping niečo okolo 20-30 ms 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ako ze niet? na to mas technicku podporu , vedia ti to nastavit, aj ked neviem ci takto ako to pozadujes ty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, je to mozne otazne je ci to budu vediet resp. chciet spravit.

Samozrejme zalezi od kvality vedenia a vzdialenosti od ustredne. Momentalne mas nastaveny Path Mode na Interleaved. To znamena, ze je tam nastavene urcte oneskorenie. Ak by ta prepli na FASTPATH tak by si to "umele" oneskorenie nemal. Aby si to nepochopil zle. Kebyze mas FASTPATH to nebude znamenat ze budes mat ping 1 na cely svet. Tak max na prvy telekom server ku ktoremu budes pripojeny (velmi idealny stav). Co by sa stalo s vacsou pravdepodobnostou je, ze by ti zacal padat net. Pretoze s nulovymi hodnotami interleave depth by si nemal ziadnu ochranu voci stratam paketov z dovodu akehokolvek rusenia na linke.

Ja by som praveze chel spravit presny opak a to zvysit Interleave depth na mojej linke nech mam kludne ping i 50 nech mi ide stabilnejsie net bez zmeny profilu rychlosti. Len niet to komu v telekome povedat.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar