prihlásenie do Môj Telekom

Otázka

• 0

Mám dve čísla , s druhým číslom sa nemôžem prihlásiť na môj telekom , lebo email sa už používa. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Čo je to Web PID kód a ako ho získam?

Web PID je overovací kód používaný na našej stránke www.telekom.sk v zákazníckom portáli Môj Telekom.

Web PID je určený zákazníkom s viac ako 1 SIM kartou. Po zadaní tohto kódu môže prihlásený užívateľ spravovať všetky SIM karty a prezerať si ku nim prislúchajúce faktúry a výpisy hovorov.

Vygenerovanie Web PID:

1. Prihláste sa do zákazníckeho portálu Môj Telekom.
  2. Na úvodnej stránke v časti Overenie používateľa kliknite na odkaz Vygenerovať / Obnoviť Web PID.
  3. Zadajte všetky ID kódy (posledné 4 čísla PUK kódu) k zobrazeným telefónnym číslam. Ak ste fyzická osoba - nepodnikateľ, zobrazia sa vám len telefónne čísla zo spoločnej faktúry. V prípade, že ste podnikateľ / právnicka osoba, zobrazia sa vám všetky telefónne čísla registrované na vašu spoločnosť.
  4. Kód bude doručený prihlásenému užívateľovi SMS správou na telefónne číslo, pod ktorým ste aktuálne prihlásený.

Zabudnutý Web PID:

V prípade straty alebo neželaného prezradenia si môžete Web PID kód znovu vygenerovať rovnakým postupom - zadaním všetkých ID kódov.

https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam?p_p_id=faqCategories_WAR_portlets&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_count=2&_faqCategories_WAR_portlets_render=getFaqItemsByCategory&_faqCategories_WAR_portlets_categoryId=802&_faqCategories_WAR_portlets_subCategoryId=2897&subCategoryId=2897

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Identifikator WEB PID kod existoval na starom portali, novy overuje ID KOD (posledne 4 cisle PUK) a administratorsky PID kod (velke firmy ho maju dodany svojim obchodnym reprezentantom).

@rematus123odporucam Vam si len pridat Vase druhe cislo ku kontu, ktore Vam funguje a ku ktoremu mate nadelegovane prve cislo :-)

Editoval/-a bisťo
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar