zvýšenie rýchlostí DSL

Otázka

• 0

Pridal (editované)

chcem sa spýtať, či je pravda že od 1.9.2016 dôjde k zvýšeniu rýchlosti DSL internetu (a aj optiky). 
Zaujíma ma hlavne, keď mám DSL internet L = 5/0,5 Mbit ale kvôli mágiu je zvýšený na 11,5/0,5, či sa mi zvýši na 14,5/1 alebo down ostane tak ako je a zvýši sa len up, teda 11,5/1? 
Ďakujem

Editoval Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

259 odpovedí na túto otázku

• 0

ved prave je to žilinsky kraj zrychlovanie malo skončiť 08.10.2016. a zatial nič ani profil linky mi nezvíšili

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

páni ja si myslím že zrýchľovanie je v sklze, podľa grafiky sa neskončilo ani v Košickom kraji... Keď budem v grafike odfajknutý potom to budem riešiť, keď si predstavím koľko tých koncových miest je ani sa sklzu nečudujem...

Capture.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Martin - dnes 9.10.2016 restart modemu ADSL+ - Zyxel - speednet web, rychlost Download 7,88M a Up 0,8M Ping 26ms  som napojeny cez "podustrednu" od posty asi 400m

Editoval asag123

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcem sa spýtať, či je pravda že od 1.9.2016 dôjde k zvýšeniu rýchlosti DSL internetu (a aj optiky). 
Zaujíma ma hlavne, keď mám DSL internet L = 5/0,5 Mbit ale kvôli mágiu je zvýšený na 11,5/0,5, či sa mi zvýši na 14,5/1 alebo down ostane tak ako je a zvýši sa len up, teda 11,5/1? 
Ďakujem

Odpoveď je úplne jednoduchá - https://www.telekom.sk/zrychlujeme

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, prišla mi odpoveď tak ako som predpokladal:

Citát

Dobry den,

na Vasej sluzbe zatial nedoslo k navyseniu parametrov pre zrychlenie. Zrychlovanie neustale prebieha, preto odporucam pockat. Terminy su orientacne a je mozne ze dojde k ich zmene, alebo posunu. Cielom je navysenie rychlosti najneskor do konca tohto roku.

Dakujeme Vam za pochopenie.

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

odkiaľ máš tieto zoznamy. Lebo ja som z okresu MT a profil linky mam ešte stále ako pred zrýchľovaním.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som z okresu Námestovo, mám magio XL internet ADSL 10MB/s a k zvýšeniu ešte neprišlo na 15MB/s.Pričom koncový termín bol 8.10.2016

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tier terminy su uz asi aj tak neaktualne, takze by som sa nimi velmi neriadil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten zoznam na wiki je trhací kalendár, nechápem načo tam je keď to ani z ďaleka neodráža realitu. Žilinský kraj kompletne vypustili, to nevedia povedať čakajte do 31.12.2016 ? Načo sú dobré termíny keď to nedokážu dodržiavať, a tie zelené fajky to čistá schizofrénia. Ale Go Sagan zrejme preto :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Okres VK dedina ADSL2+ program XL som spokojný :)

5714845147.png

Super správa

Banskobystrický kraj má začať až 19-teho a ako pozerám už sa začalo skôr, takže asi sa ide podľa plánu - už sa neviem dočkať 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zvýšili už rýchlosť niekomu s magiom ? Alebo máte všetci čisto internet ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam aj magio ale k zvyseniu este neprislo napriek tomu ze kamos vedla ma L tarifu bez magia a on uz ma zrychlene... Okres TT ktory sa mal zacat robit od 9.10

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

práve na toto mám podozrenie, nemajú doladené QOS pre mágio

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne povedali na infolinke ze mam cakat... zrychlovanie u nas konci 22.10 tak uvidim ci sa od buduceho tyzdna nieco zmeni

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mohli by ste prosím uverejniť postup zapojenia nového modemu (routru).Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Máme mágio XL ADSL (15/1) a tu v nitrianskom kraji už ukončili zrýchľovanie, profil linky zrýchlili už pred 2 týždnami ale reálne sa sťahovanie nezvýšilo :/, profil teraz: 

Downstream 14972 kbps
Upstream 1148 kbps  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

14900 nie je profil pre 15mbit download. Toto je standard pre XL s magiom pred zvýšením. Ja očakávam 20000.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa **piip** to že keď zrychlili ostatné programy v dedine okrem mňa zatiaľ tak to negatívne ovplyvnilo kvalitu linky..SNR mi kleslo z 11 na 10 db a viac ani nenacita

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar