zvýšenie rýchlostí DSL

Otázka

• 0

Pridal (editované)

chcem sa spýtať, či je pravda že od 1.9.2016 dôjde k zvýšeniu rýchlosti DSL internetu (a aj optiky). 
Zaujíma ma hlavne, keď mám DSL internet L = 5/0,5 Mbit ale kvôli mágiu je zvýšený na 11,5/0,5, či sa mi zvýši na 14,5/1 alebo down ostane tak ako je a zvýši sa len up, teda 11,5/1? 
Ďakujem

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

259 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja mam  takmer rovnake parametre linky ako ty,:D SNR mam o 0,8 dB vacsie ale inak uplne to iste ... sam som zvedavy ci mi pustia plnych 15 Mbit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este nie, kolko bude asi trvat kym prejde na zrychlovanie zapad Slovenska, kedze sa zacina od vychodu ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

od východu na západ ? co za taktika ? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a co sa ma zvysovat rychlost zo zapadu na vychod? Dobre to spravili ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Páni mne jedno poradie, ja som stred :-D hlavne nech to aplikujú čo najskôr

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem ako vasa lokalita, ale moja je na plane koncom oktrobra az zaciatkom novembra

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prispievajte ti , ktori uz mate zvysene rychlosti ako to fachci, parametre linky, stabilita :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prispievajte ti , ktori uz mate zvysene rychlosti ako to fachci, parametre linky, stabilita :)

router.pngspeedtest.png

Predtým 20/2, ale vyzera, že už to nevytiahne viac...

Editoval/-a pandyteam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak moc velke zrychlenie to nie je teda.. mozno budu s tymi rychlostami este robit nieco

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zase na druhej strane nie vzdy a vsade sa zvysit rychlost da. Mozno by bolo fajn si to preverit na technickej podpore ci je to vsetko alebo este nieco ocakavat, ci to nieje nejake uvodne zvysenie, potom testuju ako to pojde a ked dobre este pustia zvysnu stavu , to by aj mna zaujimalo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som zvedavý čo s takými čo už profil 15 majú akurát im to 15 nejde... Či investovať do zvýšenia na 20mbit 5€, no počkám na október či sa niečo zmení.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja viem tak, ze ked niekomu nezvysia rychlost, lebo to nie je mozne, tak ma moznost bezplatneho prechodu na nizsi program 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz teraz ked mam profil takmer 15 Mbit (14973 Kbps) ale internt ide 10, tak ja mozem v oktobri ocakavat profil ale 18500 Kbps ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrýchľovanie prebieha do 30. novembra 2016, dočkáme sa, nebojte :), tu je link na informácie ohľadne zrýchľovania, dá sa pozrieť  dátum zrýchľovania podľa krajov https://www.telekom.sk/zrychlujeme . Filipec12 myslím, že ti to už viac nepôjde. Keď už máš raz 15 MB/s a toto je maximálna rýchlosť, čo na adsl vedia dať, ťažko ti budú sľubovať, že sa ti zrýchli, keď to technicky možné nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bolo mi povedane ze najprv mi to navysia na 16 mbit s iptv a ked bude linka stabilna daju to na 20 mbit s iptv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez si myslim , ze ti to este porastie , mozno aj na viac ako 20 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Citát

taže: pri súčasnom profile máš priepustnosť linky  23272 kbps a SNR down 10,7. Pri navýšení profilu sa tieto hodnoty ale zmenia. Pri Tvojej kombinácii sa sa mal profil linky nastaviť najskôr na iptv16m a ak bude linka stabilná tak na iptv20m, teda synchronizacia by sa mala hýbať okolo 21 - 22 Mbps

od pracovnika Telekomu

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslis ze tych 15 Mbit to da v pohode? Myslim teraz samostatne internet bez magia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar