zvýšenie rýchlostí DSL

Otázka

• 0

Pridal (editované)

chcem sa spýtať, či je pravda že od 1.9.2016 dôjde k zvýšeniu rýchlosti DSL internetu (a aj optiky). 
Zaujíma ma hlavne, keď mám DSL internet L = 5/0,5 Mbit ale kvôli mágiu je zvýšený na 11,5/0,5, či sa mi zvýši na 14,5/1 alebo down ostane tak ako je a zvýši sa len up, teda 11,5/1? 
Ďakujem

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

259 odpovedí na túto otázku

• 0

a aky je dôvod že mám nižšie SNR ako som mal? sa viac ludi napojilo na dslam alebo čo? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus restart routra ci sa to nezlepsi.. tie hodnoty sa mozu v priebehu dna menit..to nie je nic zvlastne...tiez moze byt ze niekomu zvysili rychlost a tebe "**piip**" linku, tak ako mne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O trochu sa zlepšilo sa mi zdá

060Ewrs.jpg

ale to je neuveritelne tak kvoli niekomu mam teraz ja nestabilnejšiu llinku? a ked sa ich tam narve dalšich 5 tak mi čo daju linku na 30/3?? to neni v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem ake SNR si mal predtym, ale mne po zvysovani rychlosti, ked mi vobec nezvysovali... zacali naskakovat velke mnozstvo chybnych prenesenych paketov a to len kvoli tomu ze niekomu v dedine zvysili rychlost alebo zaviedli pripojku

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

O trochu sa zlepšilo sa mi zdá

060Ewrs.jpg

ale to je neuveritelne tak kvoli niekomu mam teraz ja nestabilnejšiu llinku? a ked sa ich tam narve dalšich 5 tak mi čo daju linku na 30/3?? to neni v pohode

Tvoj problem je taky ze tvoja linka nezvlada dany profil a preto ti bol znizeny.To ze ti to chvilu islo v poriadku neznamena ze to pojde stale.Kvalita linky sa neustale meni a tvoj SNR down je nizky.Maximalka je tam velka ale to neznamena ze mas dobre kable.Teraz to moze byt v pohode ale ja by som zvolil radsej profil 50mbit a bude linka stabilna.Podobne paramtre ako ty som mal pri profile 30mbit tak mozes byt este rad zato co mas :) Je to kruta realita.Skusaju z tych starych kablov vytlacit co sa da ale je to len vacsia katastrofa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím. Prosím o názor. Išlo by na tejto linke zvýšiť rýchlosť na 30/3?

ďakujem

dsl.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mohlo by to ísť teoreticky ...to by sa muselo skúsiť a nechať  linku bežať  v testovacom režime ako sa bude chovať najmä s ohľadom na vyšší útlm na uploade..je možné že by sa niekoľkonásobne zvýšila chybovosť a linka by bola nestabilna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, tiež by som chcel zrýchliť internet no vôbec neviem kde začat. Našiel som niečo že treba zavolat na infolinku ale tu zase vidím ludí ze pozerajú nejaké tabulky. Chcel by som sa tým pádom kde začat, alebo aká je najednoduchšia cesta. Vlastím pevný internet XL (300/30).

Ďakujem.

Editoval/-a PatrikBelko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nechápem čo steš zvyšit ked max maximalny možny balik..

Ked steš lepší tak sa prestahuj do USA, tam ma google Fiber 1000/1000

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar