čierna obrazovka pri prepínaní Magio boxu

Otázka

• 0

Dobrý deň. Mám taký problém, možno to nie je ani problém, ale chcem sa opýtať či aj vy máte podobný problém. Mám 2 Magio boxy jeden s HDD a jeden bez HDD a na tom nenahrávacom bez HDD mi pri prepínaní je jedno či z SD na SD alebo z HD na HD sa objaví na 3-4 sekundy čierna obrazovka a na tom nahrávacom boxe mi to nerobí. Navyše keď je box s HDD vypnutý tak na boxe bez HDD pri prepínaní z SD na SD je to prepnutie do sekundy bez čiernej obrazovky. Volal som aj niekoľkokrát na technickú podporu a tam mi povedali aj že je to chyba toho magio boxu iní mi zas povedali že je to vlastnosť digitálnej televízie a že to nie je porucha. Ďakujem za vaše odpovede vopred.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

skus restart routra a oboch boxov, ak nepomozes napis 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peto7777,

ako píše @bu2ckland, reštartuj si boxy. U nás by sa tá čierna obrazovka obrazovka zobrazovať nemala, nakoľko je to vlastnosť IPTV televízie. My máme na to tzv V - server a D - server, ktorý je tu na to, aby sa pri prepínaní nezobrazila čierna obrazovka, ale obraz stanice. Ak teda na jednom STB ide, znamená to, že V - server a D - server nejakým spôsobom nekomunikuje s boxom s HDD. Preto odporúčame reštart oboch boxov. Ak by to nepomohlo tak je potrebné načítať klienta pomocou 3x vypnutia boxu a 3x zapnutia. 

Ak by nepomohol ani jeden z postupov, pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a preveríme to. 

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar