neodosiela mi telefon sms spravy

Otázka

• 0

môj telefon mi neodošle sms spravu do sutaze počuvam "radio expres", odkial mi prichadza spatna sms, že nemam ktredit. Ine sms mi odošle, pričom pri kontrole ostavajuceho kreditu - kredit existuje. P.S.: odpoved prosim môžete poslat aj na mail kios5@azet.sk Za vošu radu pekne dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Pri zadaní zadaní  kódu*121#  sa ti zobrazí platnosť a výška nominálneho a bonusového kreditu.

Bonusový kredit sa nedá použiť na zasielanie premium sms, resp.nezapojíš sa do súťaže počúvam Rádio Expres

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem pekne za tuto odpoved, o tom som ani netusil, to znamena že ten bonusovy kredit, som mohol mat odkial? ked vzdy rovnakodobijam kredit.., može byt že mi to niekto potajme dobil? alebo snad nejakou "premiou"či?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bonus si mohol získať  od operátora pri prenose čísla, alebo v januárovej akcii. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem za vysvetlenie pekne

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za zverejnenie nového kódu. To, že existuje nominálny a bonusový kredit som náhodou zistil cez Môj Telekom. Tieto informácie by sa mohli zobrazovať aj cez *111#. Myslím, že by to pomohlo mnoho ďalším ľuďom, ktorí ani netušia, čo je to Môj Telekom a toto fórum.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ako potom získam nominálny kredit aby som mohol tie smsky posielat aj na napr. do toho expresu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a ako potom získam nominálny kredit aby som mohol tie smsky posielat aj na napr. do toho expresu?

@tomino predsa dobitím kreditu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne robí to isté. neodosiela správy na 7779. pritom mám aj bonusový aj nominálny kredit. donedávna mi to fungovalo. treba niečo nastaviť v telefóne alebo aktivovať na simkarte ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemyslím, skôr treba kontaktovať operátora

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar