Otázka

• 0

Chcel by som sa opytat ci ked mam vdsl 50/5 mozem poziadat o navysenie na 80/8 alebo je to len pre novych zakaznikov? Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

zavisi to od dostupnosti, ak mas XL VDSL a nemas 80/8 tak na to nemas dostupnost a mas plnu rychlost 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa web stránky je 80/8 na mojej adrese dostupné. Na infolinku sa nedá dovolať už má to nebaví počúvať zvucku dookola.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vybavené. Vraj sa to u mňa nedá. Na linke technickej podpory som bol za 2min vybavený. Asi mám slabú linku. Ale tak za pokus to stálo. Lebo download mám aj teraz 50 ale upload len 3,5 namiesto 5. Ale aspoň kvalita je ok bez výpadkov a podobne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skoda, ale radsej mat kvalitny a stabilny internet ako trosku rychlejsi a vypadaval by

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si teraz dal vdsl 80/8 a technik mi vravel že mi da aj 100 Mbit. len akurat teraz mam nejakych 28 Mbit download a 3,5 upload ale že vraj sa to zvyši potom. Neviete mi povedat za aku dobu? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som si teraz dal vdsl 80/8 a technik mi vravel že mi da aj 100 Mbit. len akurat teraz mam nejakych 28 Mbit download a 3,5 upload ale že vraj sa to zvyši potom. Neviete mi povedat za aku dobu? 

do týždňa....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Možno nedam mne len technik vravel že nameral 100 Mbit. Ja som len chcel vediet kedy dvihnu na 80.

Editoval soos65

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno nedam mne len technik vravel že nameral 100 Mbit. Ja som len chcel vediet kedy dvihnu na 80.

namerať ti mohol čo ten kábel znesie asi. max rýchlosť ale nie netu si myslím. do týždňa by ti to malo zdvihnúť. pozri si profil linky a budeš múdrejší...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už tyžden zbehol a rychlost furd rovnaka 35 Mbit :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar