Oranžová kontrolka v stand-by režime

Otázka

• 1

Dobrý deň, stalo sa už niekomu že mu na magio boxe namiesto červenej kontrolky v standby režime začala z ničoho nič svietiť oranžová? Môžem očakávať že sa niečo na magio boxe kazí alebo nie? ďakujem za akékoľvek postrehy.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

orandžová dióda je v poriadku :) @bu2ckland - klient 2.4 prináša jednu novú vec, ktorá je však pre zákazníkov vypnutá a tou je power management - teda STB sa dostane po určitom čase do Passive Standby modu, kde má nulovú spotrebu, ale štart STB trvá rovnako dlho ako keď ho reštartnete. Podporujú to však len niektoré STB.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@MartinaKascakova teraz sa riesi v tejto STB , je teda mozne, ze je to pre aktualizaciu klienta na boxe

urcite to ale nie je nic co by vadilo :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobrý deň,, tiež mám oranžovú kontrolku,,pripisovala som to zaplnenému nahrávaciemu disku,, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo je táto  možnosť vypnutá?  privítal by som možnosť nastaviť si to v menu. rovnako tak by som sa potesil keby sa zariadenie zistilo  po nejakom case nečinnosti (cas si nastavim)  ci este pozeram TV a pripadne ak neodkliknem "ano" tak sa zariadenie uspi.  Majú to takmer všetky telky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar