Rušenie staníc z predplateného balíka

Otázka

• 0

Zdá sa, že ste opäť vyradili stanicu z balíčka, ktorý som si objednal a platím ho... . Predtým Slovak Sport, teraz som sa už len na nete (nie Telekom) dozvedel, že ste vyradili Film+ a zaradili nejakú super Rumunskú hudobnú stanicu, paráda. Čo je ešte plánované??? Vyzerá to, že Telekom táto služba (Magio Sat) "obťažuje" a ako verný zákazník (mobil, internet) sa cítim, ako za totality, keď vidím ako viete ponúknuť balík, zinkasovať dohodnutú sumu a neposkytnúť sľúbenú službu v dohodnutom rozsahu... . Takže čo to má znamenať a budem mať ešte veľa Rumunských staníc ako náhradu za objednané a zaplatené ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

Hlavne: Nedalo sa prihlásiť..., potom - chcem to, čo (ste) mi sľúbili, čo som si objednal  a čo platím... alebo môžem poslať trochu viac v Rumunských LEI ? A ak (ste) mi pridali miesto objednaného niečo, čo som možno nechcel a určite si neobjednal do balíčka niečo iné, odkiaľ to máme vedieť??? A tá odpoveď ? To nezávislý zákazník nemôže napísať :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

asi si ten Film + velmi nesledoval kedze bol vyradeny uz davnejsie a ani si si to nevsimol. Teraz navyse viac programov pridali, dokonca HD 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar