nezobrazuje faktúry- aktívny spravca

Otázka

• 0

Síce ma to stalo trocha nervov ale konečne som tu delegáciu spravila presne podľa postupu a som už aj ako aktívny spravca, odhlásila sa a znova prihlásila, no aj napriek tomu mi pri faktúrach stále piše že nemám oprávnenie ... Prosím pomoc lebo už ma poráža z toho ? ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Hmmm niečo bude zle asi ? .. Ja tam som ako aktívny spravca, no aj napriek tomu som to skúsila ešte raz odznova a stále nič. Mám tam síce "aktívny spravca" ale na faktúry nemám oprávnenie ... Ja už tomu ozaj nerozumiem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preboha,aké delegovanie.Som na vlastnom účte,tak čo ešte chcete.V bankách sa vám to nemôže stať...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

choď cez Profil - Delegovanie - zobraziť delegácie, je tam kôš, vymaž delegáciu a ešte raz požiadaj o delegovanie v pravom hornom rohu je ružový štvorec a tam 3 bodky, klikni na to a daj ešte raz žiadosť o delegovanie, musíš ísť cez ID kód, aby si mal status delegácie (keď klikneš na "zobraz delegácie") "aktívny správca" nie na čítanie, je potrebné sa po opätovnej delegácii odhlásiť a prihlásiť nanovo a už by ti to malo fungovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar