nezobrazuje faktúry- aktívny spravca

Otázka

• 0

Síce ma to stalo trocha nervov ale konečne som tu delegáciu spravila presne podľa postupu a som už aj ako aktívny spravca, odhlásila sa a znova prihlásila, no aj napriek tomu mi pri faktúrach stále piše že nemám oprávnenie ... Prosím pomoc lebo už ma poráža z toho ? ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

choď cez Profil - Delegovanie - zobraziť delegácie, je tam kôš, vymaž delegáciu a ešte raz požiadaj o delegovanie v pravom hornom rohu je ružový štvorec a tam 3 bodky, klikni na to a daj ešte raz žiadosť o delegovanie, musíš ísť cez ID kód, aby si mal status delegácie (keď klikneš na "zobraz delegácie") "aktívny správca" nie na čítanie, je potrebné sa po opätovnej delegácii odhlásiť a prihlásiť nanovo a už by ti to malo fungovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preboha,aké delegovanie.Som na vlastnom účte,tak čo ešte chcete.V bankách sa vám to nemôže stať...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hmmm niečo bude zle asi ? .. Ja tam som ako aktívny spravca, no aj napriek tomu som to skúsila ešte raz odznova a stále nič. Mám tam síce "aktívny spravca" ale na faktúry nemám oprávnenie ... Ja už tomu ozaj nerozumiem?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar