Aktivácia 4G na Easy Pecka

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Kúpil som si nový telefón, ktorý podporuje 4G. Aby som ho mohol využívať, bol som si vymeniť svoju starú SIM za novú. Mám (a aj predtým na starej SIM som mal) aktivovaný balíček SURF1000, ale môj telefón sa do 4G stále nepripája. Môžem využívať maximálne len 3G.

Aby som overil, či nie je problém v mojom telefóne, tak som skúsil vložiť kamarátovu SIM do môjho telefonu a vtedy som sa mohol pripojiť na 4G. Zároveň som skúsil vložiť svoju SIM do jeho telefonu a na ňom sa tiež nevedel pripojiť do 4G.

Problém je teda zrejmé taký, že na mojom tel.cisle/SIM nie je aktivované 4G. Skúšal som všetko, aj poslať '4G ZAP' na číslo 12323. Vtedy však dostanem len odpoveď, že služba nie je dostupná pre zákazníkov Easy a Fix. Čo je divné.

Vie mi niekto poradiť, či je potrebná nejaká špeciálna aktivácia 4G internetu na Easy Pecke?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj PaLy627, ak ti ide 4G v tvojom telefóne s inou sim kartu, tak skus napísať na ich stránke na chat, alebo volaj 0800 123 777. Pravdepodobne nemáš aktivované 4G. Ak aj máš, tak nech ti to pošlu na overenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @PaLy627,

odpoveď od @Lusilienka som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar