posraný portál

Otázka

• 0

Taký aušus, ako vyrobil Telekom novým portálom, je umenie vyrobiť. Vôbec nič tam nefunguje. A to ide o firemné veci, teda nie jeden telefón. Od obchodníkov dostávam len odpoveď: ide o globálny problém. Myslím, že naň zodpovední IT "odborníci" Telekomu globálne se..... K tým IT ma obchodníci nechcú pustiť. Ako hovorieval môj otec. Nasrať do rúk a dva týždne nepustiť k vode.

Čo mám teda robiť??? mám odísť z Telekomu???

odpoveď sa páči : 13 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29 odpovedí na túto otázku

• -2

Ahoj @MacBeran

Nový portál Môj Telekom umožňuje delegovať prístup k Vašim produktom a službám aj pre iných užívateľov portálu. Môžete to využiť napríklad pre sprístupnenie mobilného telefónneho čísla pre vaše dieťa, alebo sprístupniť správu a faktúry k vašim službám pre nájomníkov žijúcich vo vašom byte.

Na portáli rozlišujeme dva typy delegácií:

-           delegovanie od vlastníka na iných užívateľov
-           žiadosť o delegovanie od používateľa

a dva typy oprávnení:
-           na čítanie
-           aktívny správca.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahoj, v novom portáli Môj Telekom je potrebné služby opätovne pridať. Urobií to cez Profil - Delegovanie a Žiadosť o delegáciu (3 bodky vpravo hore). Ak máš pridelený PID kód od Telekomu, overíš sa IČOm a PID alebo si služby pridaš cez telefónne číslo a ID kód. Pevné služby si pridáš cez kód účastníka a PIN. 

V tom starom systéme všetko fungovalo bez delegovania. Ja sa nechcem delegovať, ja chcem poslať SMSku, lebo z klávesnice mobilu je to nepríjemné. Lenže u vás to je z klávesnice počítača ešte horšie, vlastne sa mi to doteraz nepodarilo. A myslím, že nie som až taký blbec, vyštudovaný inžinier počítačov a 40 rokov praxe, občas robím aj webovú stránku.
V Česku sa posielajú SMS-ky (do vlastnej siete) úplne zadarmo a väzba účtu na mobilné číslo slúži len k tomu, že sa to číslo do správy dá ako spiatočné. Slováci T-mobilu musia za to platiť. Vlastne nemusia, lebo s týmto novým rozhraním to hlási, že na odoslanie SMS človek nemá oprávnenie a keď si zvolí autentizačný kód na mobil, tak žiadna SMS nepríde, možno je to tým, že som trvale na roamingu v zahraničí, neviem.
Ďalšia vec: zobrazenie stavu kreditu. Na titulnej stránke mi to píše, že mám 8 eur, keď vyberiem Spotreba, tak mám 26 rozpísaných na 8 nominálnych a 17 bonusových. Prečo to vlastne rozlišujete? A mám teda 8 alebo 25? Hlavne, že sa to zobrazuje konskými čislicami. Mne by viac vyhovovalo, keby pod tým bolo posledných povedzme 10 hovorov / správ atd, proste za čo sa mi strhlo kolko kreditu a myslím tým aj príchodzí roaming. Lebo tá správa na mobil po každej akcii je obtazujuca a neda sa vypnut, ja si to chcem v kľude pozrieť, keď mám čas a chuť, a nie, keď potrebujem rýchlo volať ďalšie číslo.
Nešlo by to vrátiť na to staré rozhranie?

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Ahoj @0908810022,

odpoveď od @Lienka som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Ahoj, v novom portáli Môj Telekom je potrebné služby opätovne pridať. Urobií to cez Profil - Delegovanie a Žiadosť o delegáciu (3 bodky vpravo hore). Ak máš pridelený PID kód od Telekomu, overíš sa IČOm a PID alebo si služby pridaš cez telefónne číslo a ID kód. Pevné služby si pridáš cez kód účastníka a PIN. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar