posraný portál

Otázka

• 0

Taký aušus, ako vyrobil Telekom novým portálom, je umenie vyrobiť. Vôbec nič tam nefunguje. A to ide o firemné veci, teda nie jeden telefón. Od obchodníkov dostávam len odpoveď: ide o globálny problém. Myslím, že naň zodpovední IT "odborníci" Telekomu globálne se..... K tým IT ma obchodníci nechcú pustiť. Ako hovorieval môj otec. Nasrať do rúk a dva týždne nepustiť k vode.

Čo mám teda robiť??? mám odísť z Telekomu???

odpoveď sa páči : 13 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, napriek uspesnemu delegovaniu na seba a ako aktivny spravca ( Jankin postup vyzaduje najprv delegacie vymazat, pretoze slo o migraciu z povodneho fungujuceho portalu)  nemam pristup napr. k adresam a zmluvam - vraj nemam opravnenie, hoci som aj osobne bol znovupodpisat papier o elektronickej komunikacii. Povodne mi telekom posielal fakturu (pd heslom) na email, to tiez prestalo fungovat, a dostal som dalsiu obtazujucu smsku o fakture, predtym sa dalo ovladat kam boli smsky smerovane, teraz sa vlastne neda ovladat nic. Fakt trestuhodne "vylepsenie" zakaznickeho portalu.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nakoľko portál využívam sporadicky, tak až dnes som zistil, že Telekom opäť "inovoval". Hneď som sa zhrozil a už po 5 minútach zisťujem, že oprávnene. Po prihlásení ma to pustilo len k pevnej linke, mobil som mal iba na čítanie. Podľa návodu som delegáciu mobilu na čítanie zrušil. Vytvoril žiadosť na novú delegáciu zadal číslo a id kód. Prvý raz to napísalo, že to zlyhalo a teraz každý pokus skončí touto hláškou:
Tento profil/konto už je priradený k vášmu profilu
Čo je síce pekné, ale ani po opätovnom prihlásení o mobile v profile nie je ani zmienka. Kto toto vykoumal musel byť obyčajný debil. Doteraz bola zákaznícka časť portálu katastrofa, ale toto je horor. A najlepší sú v tomto vlákne odpovede magorov označených ako Super Profík obzvlášť ten TMatey sa podaril. Z jeho príspevkom v tomto vlákne sa skôr hodí do kabaretu.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne magio portal nefunguje vobec, resp. funguje len vtedy ked vytiahnem box zo zasuvky a zapojim tak vtedy ide a to iba zo zaciatko a k tomu aj tak je to tam vsetko spomalene cele menu, stlacim napriklad sipku dole tak cakam pomaly 5 sekund kym to zareaguje....skonci zmluva a magio nikdy viac!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne to robím a stále mi vypisuje hlášku, že nemám oprávnenie na zobrazovanie týchto informácií

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar