posraný portál

Otázka

• 0

Taký aušus, ako vyrobil Telekom novým portálom, je umenie vyrobiť. Vôbec nič tam nefunguje. A to ide o firemné veci, teda nie jeden telefón. Od obchodníkov dostávam len odpoveď: ide o globálny problém. Myslím, že naň zodpovední IT "odborníci" Telekomu globálne se..... K tým IT ma obchodníci nechcú pustiť. Ako hovorieval môj otec. Nasrať do rúk a dva týždne nepustiť k vode.

Čo mám teda robiť??? mám odísť z Telekomu???

odpoveď sa páči : 13 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29 odpovedí na túto otázku

• 0

presne to robím a stále mi vypisuje hlášku, že nemám oprávnenie na zobrazovanie týchto informácií

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -2

Ahoj @MacBeran

Nový portál Môj Telekom umožňuje delegovať prístup k Vašim produktom a službám aj pre iných užívateľov portálu. Môžete to využiť napríklad pre sprístupnenie mobilného telefónneho čísla pre vaše dieťa, alebo sprístupniť správu a faktúry k vašim službám pre nájomníkov žijúcich vo vašom byte.

Na portáli rozlišujeme dva typy delegácií:

-           delegovanie od vlastníka na iných užívateľov
-           žiadosť o delegovanie od používateľa

a dva typy oprávnení:
-           na čítanie
-           aktívny správca.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -2

Ahojte @ikdk, @RomanJerga, @MacBeran,

pre využívanie SMS brány je potrebné mať nastavené oprávnenie Aktívny správca pre telefónne číslo, z ktorého chcete správy posielať.

Oprávnenie Aktívny správca si v Môj Telekom nastavíte takto:

1. Prihláste sa do portálu Môj Telekom: https://moj.telekom.sk
  2. V ľavom menu kliknite na Profil a vyberte Delegácie
  3. V časti Čo na seba delegovať vyberte Mobilné telefónne číslo a kliknite na Pokračovať.
  4. Vyplňte vaše telefónne číslo a vyberte Spôsob overenia - ID kód oprávnenie Aktívny správca. Vyplňte ID kód a kliknite na Vytvoriť žiadosť.
  5. Hotovo. S takto vytvorením oprávnením môžete SMS bránu plnohodnotne využívať.

Do prílohy som pridala screenshoty, aby sa vám toto oprávnenie jednoduchšie nastavovalo. Verím, že pomôže :) 

Druhou možnosťou je podpísanie Dohody o elektronickej komunikácii. Vďaka nej budete môcť spravovať všetky svoje služby pohodlne, online. Viac o eletronickej komunikácii si môžete prečítať tu: https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/elektronicka-komunikacia

Ďakujem,

Janka

ScreenShot00549.jpg

ScreenShot00550.jpg

ScreenShot00551.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -3

Ahoj @0908810022,

odpoveď od @Lienka som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar