nedarí sa mi prístup na faktúry

Otázka

• 0

Aj po niekoľkonásobne opakovanom postupe uvádzanom na Vašej stránke (delegovanie) sa mi nedarí získať prístup k faktúram.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ahoj @pavolmasarik, 

chod cez profil, delegované služby, vymaž číslo cez kôš a potom v pravom hornom rohu (cez tie 3 bodky) žiadosť o delegovanie. musíš tam zadať ID kód (posledné 4 čísla PUK kódu) a pôjde to, keď si potom rozklikneš číslo cez zobraziť delegácie, musíš byť ako "aktívny správca". Potom sa dostaneš ku faktúram. Ja som to dnes robila a išlo to ;)

Pekný deň.

pavolmasar

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako sa urobí   "aktívny správca" ??

Stále tam ostáva delegácia na čítanie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Rastislav_1,práva na čítanie zruš (klikneš na obrázok koša vedľa informácie Na čítanie). Potom si vytvor novú delegáciu podľa postupu, ktorý píše Mona Lisa. Klikneš na ružový štvorec s 3 bielymi bodkami vpravo hore, vyberieš Žiadosť o delegáciu, priradíš si mobilné telefónne číslo, overíš sa cez ID kód. Ak treba, odhlás sa a prihlás znova do portálu a pôjde ti to :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ludia, ja som sa tam 3 tyzdne pokusala dostat, nic mi neslo, stale mi to pisalo blbosti, ze nie som opravnena, ze nemam delegovany postup, ze assety je docasne nepristupny, ze dany uzivatel nie je zakaznik

a dnes som si povedala, ze skusim to znova: chcela som urobit novu delegaciu (ako popisuju hore, len mne poslali z telekomu mail so screenshotmi, ako to robit), neslo to, lebo ze uz na toto cislo jednu mam, tak som tu jednu, co mi predtym kazali urobit, zmazala

a cuduj sa svete, ide to! vidim faktury, vidim spotrebu!

som z toho jelen, je to uplne inak, ako oni pisu a kazu ludom, podla mna ani ti chudaci v telekome nevedia co robit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar