Otázka

• 0

Dobrý deň, neviem sa dostať k svojim fakturam. Všetko som urobila aj s tým delegovaním ale aj tak ma k fakturam nejde pustiť !

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Napodobne, uz tri tyzdne sa tam neviem dostat, bola som t-centre, volala som s pani, ktora ma navigovala, co mam robit, pisala som tam, dostala som postup ako na to, vsetko som urobila, po troch tyzdnoch som sa k svojim fakturam stale nedostala, uz mam toho fakt plne zuby a jedine co ma napada, je uz len odist od telekomu...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napodobne, ani ja sa nemožem dostať ku fakture a zaplatiť ju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mate podpisanu dohodu o elektronickej komunikacii?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte

ak ste si faktúry pozerali v portáli Môj Telekom, po zmene dizajnu je potrebné služby do portálu opätovne pridať. Prihlásite sa do portálu, kliknete na Profil - Delegácia - Žiadosť o delegovanie (3 bodky  vpravo hore). Potom si pridáte služby, ktoré u nás využívate. Pri mobilných službách si zvoľte pri druhom overení overenie ID kódom (posledné 4 čísla PUK kódu). Potom sa Vám faktúry zobrazia. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey,

mne sa faktury zobrazili az po troch tyzdnoch boja prave az vtedy, ked som vymazala tu delegaciu. Vsetci tu radia pridat delegaciu, ale s nou mi to neslo, bez nej to ide.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey,

mne sa faktury zobrazili az po troch tyzdnoch boja prave az vtedy, ked som vymazala tu delegaciu. Vsetci tu radia pridat delegaciu, ale s nou mi to neslo, bez nej to ide.

a ako to ide ked je tam odkaz aby som delegoval?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar