Happy M so 4000MB netom

Otázka

• 0

Zdravím, 

podarilo sa už niekomu dostať ku paušálu Happy M internet so 4000MB? Pôvodne je v balíčku 500MB, ja som si pred 1,5 rokom vybavil 2000MB, no v dnešnej dobe smartphonov a 4G netu človek rýchlo minie aj tých 2000MB. 

Viem, že je v možnostiach Telekomu upravovať paušály, keďže ja som mal mať k Happy M 500MB, ale dostal som 2000MB. 

V decembri mi končí viazanosť. Ak dovtedy nezmenia internetové balíčky alebo mi nedajú k Happy M 4000MB, zmením operátora po 13 rokoch. Reči toho ich manažéra, ako ľudia v priemere minú 1,3 GB ma nezaujímajú. Jasné, že ľudia neminú viac, keď viac nemôžu mať. Každý si stráži objem prenesených dát, pretože net s rýchlosťou 64 kb/s je nepoužiteľný. Keby boli normálne balíčky, ľudia by boli spokojní. A na obnovenie rýchlosti im kašlem. To je okrádanie ľudí. 

Ak môže 4ka ponúkať niekoľko GB za pár eur, môže to spraviť aj Telekom. Stačí nebyť nenažraný. V opačnom prípade budú mať o zákazníka menej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Asi si dostal nejaku retencnu ponuku, dali ti miesto 500 mb 2000 mb, teraz ziadas 4000 co je 8x viac ako ma M. Keby ti to splnili potom by si chcel opat viac.... Taktiez nikde nie je napisane ze ti tu retencnu ponuku s 2000 mb daju teraz opat ...

4000 maju najvyssie pausaly kde to mas zohladnene aj v  cene

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dostal si retenčnú ponuku. Osobne je tá ponuka dobrá, ak myslíš, že lepšie niekde pochodíš, tak úprimne ti držím palce. Konkurencia je v segmente dátových služieb viac ako slabá. Môžeš sa obzrieť po niečo inom, ale rozhodne nie lepšom. Stačí sa pozrieť, čo pre svojich zákazníkov pripravil najväčší konkurent zmenou zvieracích paušálov. Ak ti vyhovuje viac platiť a stačí ti 3G môžeš skúsiť i tam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Orange by som nechcel ani zadarmo, O2 má oničom sieť. Narážal som na 4ku, ktorá má lepšiu ponuku internetu ako Telekom. Slovenský Telekom je nenažraný, preto sú také smiešne balíčky a vysoké ceny za obnovu. Uvidím za polrok.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar