Modzilla alebo Opera

Otázka

• 0

ani jeden prehliadač nespúšťa telku ,napriek tomu ,že to skúšam na oboch odporúčaných browsers. Používam Win 10 Redstone . pomôžte prosím .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 2

Pridal (editované)

tento doplnok som už inštalovala  trikrát ,skúšam rôzne iné prehliadače ,no márne . čítam tu na fore ,že win 10 a Magio go nie su kamoši . Bolo by dobré ,keby tu pomohli s Telekomu . I ked si myslím  ,že by mohli byť pružnejší a reagovať na súčasnú situaciu rôznych browsers a nie sa držať už len Modzilli.

Editoval mmilka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

dobrý večer @mmilka, máte nainštalovaný ten ViewRight Web PC  doplnok? 

ViewRight Web PC môžte stiahnuť tu:

https://www.magiogo.sk/ViewRightWebInstaller.msi

Mam podobný problém, tiež na Windows 10, ViewRight Web PC mam nainštalovaný ale aj tak dostávam hlášku "Vyskytol sa problém s pluginom, skúte si ho stiahnuť opäť". Plugin som skúsil preinštalovať, aj som vyskúšal rôzne prehliadače, ale nič nepomohlo. Predpokladám, že problém je v tom, že ViewRight plugin (v. 3.3.0), ktorý sa dá stiahnuť z Mágio stránky je zastaralý a nekompatibilný s Windows 10. Našiel som na internete aj novšiu verziu WebRight Web PC 3.6.0, lenže bol od inej spoločnosti, takže som nemohol sledovať TV, ale aspoň sa plugin spustil narozdiel od starej verzie z Magio.tv. Ocenil by som keby Telekom tento plugin aktualizuje, predpokladám, že nie sme jediní použivatelia Magio TV, ktorí majú Windows 10.

Editoval shibynko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mam win.10 a Magio Go fakci bez problemov.pouzivam mozzilu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar