OPTIKA v ČANI - jej realne dokončenie

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím

1. Chcem sa opýtať, ubehlo už vyše polroka odkedy sa robila optika v čani, lenže spravila sa zhruba na 80 % ulíc, chcem sa opýtať čo teda so zvyšnými ulicami ?
  2. Bolo nám povedane, že do polroka sa dokončí optika aj na zvyšných uliciach, čiže bude pokrytie 100%.
  3. Ubehol polrok a stále nič, podal som aj parkrát podnet a nebolo mi odpovedané.
  4. Bývam na Partizánskej, kde optiku ešte nemame potiahnutu, no už okolité ulice áno a je nás tu dosť čo by optiku brali hned, teda sa pýtam, kedy sa jej dočkáme?
  5. Dakujem

S pozdravom

d7pmxam5tvz96w3ajmdhrde9uz528rbm.jpg

Editoval highlanderiiis

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @highlanderiiis,

na pokrytie zvyšku obce Čaňa a obce Gyňov sú spracované pNTR na vybudovanie FTTH. Je to v riešení, no presný dátum Ti žiaľ momentálne neviem povedať. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @highlanderiiis,

na pokrytie zvyšku obce Čaňa a obce Gyňov sú spracované pNTR na vybudovanie FTTH. Je to v riešení, no presný dátum Ti žiaľ momentálne neviem povedať. 

Pekný deň

Matej

To je síce pekne, že je to spracované a že je to v riešení, ale ked zjavne neviete ešte presný dátum, čo je smutné tak to asi tak skoro nebude, ale viete mi povedať, či to bude ešte tento rok 2016 ?

Dakujem, Pekny deň

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar