Problém s rýchlosťou VDSL

Otázka

• 0

Zdravím mám taký problém ,vdsl internet od Telekomu využívam od februára tohto roku. Služba síce funguje stabilne avšak mám problém s dosiahnutím rýchlostí za ktoré mesačne platím. Totiž od začiatku som mal balík XL tj. keď začal 50 Mb/s aspoň papierovo reálna rýchlosť bola pri 36 Mb/s po dlhšom zvážení a snahe riešiť problém cez technickú podporu kde mi bolo prisľúbené že rýchlosť pôjde za pár dní rapidne hore keďže na mojej adrese a prípojke bude dostupných 80 Mb/s ( žiaľ už je tomu niečo cez mesiac a rýchlosť bola stále rovnaká) som za rozhodol že prejdem na balíček L t.j 20 Mb/s v márnej nádeji že cenový rozdiel je hodný tých 16 Mb/s dole ale omyl , moja reálna rýchlosť je teraz na hodnote 15 Mb/s , s ktorou nie som spokojný. Nechápem prečo mi není poskytnutá rýchlosť za akú si platím.  Merania boli uskutočnené cez speedtest.com zo serveru telekom v Bratislave pri pripojení k routru pomocou lan kábla.  Prosím ako mám postupovať , som ochotný prejsť späť na balík XL ale pri garantovaní rýchlosti 50 Mb/s. Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

rychlost nie je garantovana, tu ti negarantuje nikdy nikto. Ak mas pochybnosti o rychlosti / pripojeni a podobne kontaktuj tehcnicku podpouru a preveria ti to

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jozco313,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie.Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar