MAGIO GO - OPÄŤ PROBLÉM NA PC

Otázka

• 0

Dobrý deň,

dnes som zaznamenal opäť problém s Magio Go, na pc. Mám 4  webové prehliadače : Opera, Vivaldi, IE, Edge, ale ani na jednom za boha nespustíte živé vysielanie.Pred včerom som to ešte pozeral na Opere, čo sa tu už riešilo vo fóre a pomohol ten trik z NPAPI, takže to šlapalo. Dnes sa Opera aktualizovala a odvtedy to ani necekne zasa, a už sa nedá použiť ani ten trik s NPAPI, lebo to nastavenie už nie je možné nájsť.....

Kedy sa náš drahý TELEKOM zobudí a konečne Magio GO spustí na nejakom inom plugine, ktorý bude použiteľný v každom prehliadači a umožní nám bezproblémové využívanie tejto služby?????? Mesačne vám platím cca 68 € (Magenta1 - mobil, net, magio) tak očakávam aj nejaké finálne riešenie tohto dlhodobého problému....lebo mám pocit, že na tento problém úplne "hádžete bobek" :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

prikaz  opera://flags/?search=NPAPI uz nefunguje takze jedine ta spominana verzia 12.12

fakt by s tym uz daco mohli robit

Editoval/-a KabLe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no dnes som prisiel z prace a reku kuknem si ci nedavaju fotbal ale nieeee **piip** magio si povedalo nekuknes moj nekuknes 

vcera to islo dnes to uz nejde ,toz reku sak nainstalujem si jebnuty doplnok uz po milionty krat co by nie ..... a hadajte co .....**piip** to pomohlo >:(Bez názvu.png

a s tym svojim piip si pal do piiiiiiipppp ty vypipany piiip

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Branislav Valovič:D:D pravdu máš :) neviem či je telekom taká malá firma že si nevie dať riadne naprogramovať pár vecí, aj teraz ten môj telekom, to je strašné :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matejviem o tom, že na starej Opere to funguje, ale nebudem kôli tomuto problému ešte ťahať do pc tento archaický software :D, Telekom by to mal konečne vyriešiť raz a navždy...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar