novy portal delegovanie

Otázka

• 1

Po dodrzani celeho postupu presne tak ako uvadzate sa neviem dostat k svojim fakturam, hlasi mi to ze nemam opravnenie. Co este treba urobit?

Zatial sa mi ani raz nepodsarilo bezproblemovo prihlasit je to more casu ktore clovek s tym  stravi, fakt super sluzba

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj, už sa to tu spomínalo, an to, aby si mohla pozerať faktúry a spotrebu musíš byť Aktívny správca. Buď si takéhoto správcu vytvoríš delegovaním v portále na základe ID kódu (nie cez SMS), ale podpisom Dohody o elektronickej komunikácií a potvrdením linky, ktorá ti potom príde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám presne ten istý problém a som delegovaný ako správca. Ku faktúram sa aj tak nemôžem dostať. ID kód som používal už aj na starom portáli a "delegácie prebehli bez problémov".  Až na to, že je to nová totálna somarina a nefunguje to.

Po dodrzani celeho postupu presne tak ako uvadzate sa neviem dostat k svojim fakturam, hlasi mi to ze nemam opravnenie. Co este treba urobit?

Zatial sa mi ani raz nepodsarilo bezproblemovo prihlasit je to more casu ktore clovek s tym  stravi, fakt super sluzba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

telekom asi nechce  aby sme platili faktury, tak si ich pre istotu ani nemozem pozriet parada....

pol roka este vydrzim a dovidenia

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

ak ste si faktúry pozerali v portáli Môj Telekom, po zmene dizajnu je potrebné služby do portálu opätovne pridať. Prihlásite sa do portálu, kliknete na Profil - Delegácia - Žiadosť o delegovanie (3 bodky vpravo hore). Potom si pridáte služby, ktoré u nás využívate. Pri mobilných službách si zvoľte pri druhom overení overenie ID kódom (posledné 4 čísla PUK kódu). Potom sa Vám faktúry zobrazia.  

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar