Faktury

Otázka

• 0

To ste čo porobili s týmto webom? Nemôžem sa dostať k faktúram. Vypisuje mi to  Nemáte dostatočné oprávnenie na zobrazenie týchto informácií. Ak ste vlastníkom tohto produktu, je potrebné mať podpísanú dohodu o elektronickej komunikácii. Ak je vlastníkom niekto íný, musí vám delegovať oprávnenie "Aktívny správca".

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Lara40,

odpoveď od @Matej som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mala Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Ďakujem a dúfam,že to pomôže aj ostatným s podobným problémom... Tiež prajem pekný deň :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Lara40,

odpoveď od @Matej som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mala Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Lara40 teší ma že si to rozchodila :) 

pekný deň aj tebe :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Lara40

po tomto návode by ti to malo ísť ... ak nemáš ID kód, tak by to mali byť 4 posledné miesta PUK kódu .. a zadávaj ID kód, nie kód čo ti príde do SMS (ak ti príde)

Dúfam že sa ti to podarí nahodiť, ak nie tak napíš :)  
Matej

Podarilo sa a funguje to. Ďakujem veľmi pekne za radu.Pekný deň prajem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj @Lara40

po tomto návode by ti to malo ísť ... ak nemáš ID kód, tak by to mali byť 4 posledné miesta PUK kódu .. a zadávaj ID kód, nie kód čo ti príde do SMS (ak ti príde)

Matej

Dakujem,skúsim to i keď je to na mňa dost zložité :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozno blba otazka, ale davas spravny?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

id kod to nebere,čo mam robiť dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ahoj @Lara40

skus tento navod: 

Po prihlásení klikni na "profil" a potom na "delegácie". V časti "delegované na mňa" sa zobrazia všetky delegácie a kliknutím na kôš sa zmažú všetky delegácie. Potom v obrazovke delegované služby je potrebne kliknúť na kontextové menu (tri bodky v pravo hore) a vybrať "žiadosť o delegovanie". 

Následne stačí vybrať, že chceš delegovať mobilné číslo, zadáš ID kód (ID kód ktorý máš a potvrdíš. Potvrdená požiadavka zmení oprávnenie na "aktívny správca". 

Matej

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar