Aktivacia programoveho balicka

Otázka

• 0

Dobry den.Mal by som jeden vazny dotaz na kompetentnych v Telekome.Vcera som si aktivoval u operatora na zakaznickej linke

novy madarsky Extra balik s viazanostou na 6 mesiacov, ktory ponukate od vcerajsieho dna s tym ze mi bude aktivovany do 24 hodin.

Nakolko mi to dnes este stale nenabehlo tak som opat kontaktoval Vasu zakaznicku linku kde mi bolo ale  povedane ,ze mi to preto'

nebolo aktivovane lebo takyto madarsky extra balik mate iba na satelite a na optike NEEXISTUJE.Tak to uz bolo aj na mna vela a povedal

som operatorke nech sa pozrie na virtualne pozicie v ste-tp boxe,ze tie kanaly su tam a su aj v ponuke na vasej oficialnej stranke.Paneboze

ako to mate vyskolenych svojich operatorov ved oni ani nevedia co ponukaju.No a ja mam opat cakat dalsich 48 hodin.Skuste to urychlit.To je ozaj super.P.S.

Mali by ste si zobrat priklad z  optiky v ORANGE,tam trva aktivacia programoveho balika tak max.1 minutu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 1

Ahoj @degonator,

pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje číslo, zabezpečím urgentné zadanie objednávky do systému.

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar