Maďarský balíček

Otázka

• 0

A čo že sa sami nepochválite? Toto je to veľké prekvapenie, na ktoré čakáme 3 mesiace?

Dva mesiace po predstavení nového maďarského balíčka zákazníkom satelitnej služby Magio Sat prináša Telekom viac televíznych programov v maďarskom jazyku už aj do svojej Magio TV. Zákazníci IPTV služby si budú môcť predplatiť Maďarský balíček Extra, ktorý obsahuje 29 televíznych programov v maďarskom jazyku, už od júna 2016. Predplatitelia Magio TV však oproti satelitnej službe získajú o dva programy navyše (Duna World a Lifenetwork).

Maďarský balíček Extra bude obsahovať v Magio TV až 29 kanálov v štandardnom rozlíšení (SD): M1, M2, RTL klub, RTL 2, TV 2, Cool TV, Duna, Duna World, Magyar ATV, RTL+, Story 4, Story 5, Viasat 3, Viasat 6, Ozone, Lifenetwork, Film + HU, Sláger, MTV Hu, Nickelodeon HU, FEM, Echo, PRO4, SUPER TV2, MUZSIKA TV, SZOROZAT+, VIVA HU, Comedy Central HU, Comedy Central Extra HU (s možnosťou voľby maďarských titulkov).

Zákazníci Magio IPTV môžu nový balíček získať rovnako ako satelitní zákazníci za 3,49 € mesačne, resp. za 2,99 € mesačne pri 6-mesačnej viazanosti. Na nový balíček budú môcť prejsť aj predplatitelia doterajšieho Maďarského balíčka, stačí len aby kontaktovali zákaznícku linku.

Len pre porovnanie, doterajší Maďarský balíček obsahuje iba 14 televíznych programov v maďarskom jazyku. Jeho cena je 1,99 € mesačne bez viazanosti, prípadne 1,39 € pri viazanosti na 6 mesiacov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

26 odpovedí na túto otázku

• 0

@MateyTen EPG pri Discovery Channel HD je stale nespravny,staci tam nakopirovat EPG z Discovery Channel SD (momentane tam je zly EPG z Discovery Showcase)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@rastaman prečítaj si moju odpoveď vyššie. Programová štruktúra sa nevytvára len na základe požiadaviek ľudí z Telekom Fóra. Ak Ťa dané kanály obťažujú, nikto Ťa nenúti ich sledovať. 

Ďakujem za pochopenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hlavne ale to nie je o NASA TV alebo maďarských programoch, ale o totálnej ignorácii ZÁKAZNÍKOV zo strany manažmentu Slovak Telekom, a. s. Žiadne z požiadaviek z Fóra nie sú realizované, zato však pribúdajú hlúposti typu KARAOKE Arirang a spol. :(

@rastaman práve naopak, viacero zmien a požiadaviek práve z Fóra bolo realizovaných. Ono to ale nefunguje tak, že zákazník si vypýta zaradenie nového kanálu a my ho hneď zaradíme /máme ich 600 000 a nikdy nevyhovieš všetkým/. Zmeny sa dejú postupne a Váš názor je pre nás dôležitý a všetky podnety z fóra sú prediskutovávané. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď si však vyžiadam NASA TV https://www.nasa.gov/multimedia/nasatv/ (https://en.wikipedia.org/wiki/NASA_TV), dostanem odpoveď "SORRY, ALE MALÝ ZÁUJEM." - tá je pritom úplne ZADARMO, takže Telekom by ani nemusel platiť licenčné poplatky za retransmisiu!

Na fóre si dostal inú odpoveď aj napriek tomu, že o daný balíček si požiadal iba Ty. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@rastaman  Nebudem to riešiť. To už nie je normalný. Pozri si napr. na to, kde môže vysielať Comedy Central Hungary podľa českej licenie, alebo kanály RTL z Luxeburgu, stanice TV2 z Rumunska. Iba RTL Klub, TV2, M1, M2, Duna a Duna World sú maďarské stanice. Ostatné sú vysielané oficiálne zo zahraničia a podľa licencie môžu vysielať aj na Slovensku. Ako som už uviedol, neviem overiť, na ktoré relácie majú zakúpené právo. Tieto prává ohrozuju najmä JOJ-ku a Markízu. Ak slovenské komerčné televízia neriešia, nebudem ani ja. RTL Klub napr. od Markízy kupuje právo na Hornú dolnú a JOJ-ka od RTL na Vyvolení. Je jeden veľký rozdieľ medzi maďarskými a českými stanicami na Slovensku. České stanice boli dostupné pre každého bez súhlau jednotlivých staníc, bez zmlúv atď. Po česky rozumie celé Slovensko a ohrozujú sledovanoť slovenských komerčných staníc. Na šírenie maďarských staníc majú zmluvu, nie sú dostupné všade a môžu sledovať len predplatitelia Extra balíčkov a nie zadarmo. Po maďarsky rozumie nie 10% obyvateľstva. Od predplatiteľov dostanú peniaze aj operátory aj stanice a so šírením majú len malé náklady (sú dostupné z kapacity UPC Direct). Už som tu písal, môžeš to pozrieť na maďarských, rumunských, luxemburgských stránkach, že stanice môžu šíríť okrem Maďarska nie len na Slovensku. Neviem, prečo to riešíš. Magyar Telekom nie, ale UPC Direct neoficialne šíri slovenské stanice v Maďarsku a bez súhlasu šíria slovenské stanice aj v Srbsku miestné televízie, keď nemajú vlastný program. Podľa sčítaní obyvateľstva na Slovensku v roku 2011 bol  458 467  Maďarov a  iba  698 Srbov. Ja mám Magio Sat, takže cez telku nemám prístup ku KBS World, ale zaujíma ma korejská kultúra (po maďarsky sú dostupné korejské seriály) a dosť často sledujem KBS World na Youtube naživo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@rastaman Keď môžu vysielať na území Slovenska, tak podľa mňa kupujú práva aj na zahraničné filmy a serialy. Overiť to neviem. Maďarké stanice na satelite sú dostupné z kapacity UPC Direct. Vôbec nemám žiadnu informáciu o tom, ktoré srbské, chorvátske stanice sú dostupné z 0,8°W.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj Comedy Central (Hungary) aj Comedy Central Family je dostupný v Maďarskom extra balíku aj cez satelit aj cez IPTV.

Ďakujem za info.
už som to našiel :) majú to teda chybne uvedené na webe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj Comedy Central (Hungary) aj Comedy Central Family je dostupný v Maďarskom extra balíku aj cez satelit aj cez IPTV.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrecyklujem tuto temu.

Chcem sa opýtať, či existuje nejaký dôvod prečo je v Magio IPTV v maďarskom balíčku Comedy Central Family kdežto v Magio SAT je to základný Comedy Central, ktorý podla môjho názoru vysiela viac populárneho obsahu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Daniel Illés tak si objednaj služby od axonu, je to česká firma riadiaca sa českými zákonmi.  http://axocom.net/contact/

neviem a nechápem o čo Ti ide. Ani maďarské stanice nekupujú autorské práva na vysielanie pre susedné štáty. nerieš to už.

Ak budeš chcieť napíšem priamo na Maďarský autorský zväz a požiadam ich o výklad ich zákona a to či môžu ich stanice šíriť svoje programy u nás, lebo ak operujú šéfova Novy a Markízi že nie, tak potom európske zákony platia pre všetkých. Houk dohovoril som.

Aj keď každá krajina má iný zákon o transmisii, tak potom je tu autorsky zákon a ...to je to čo kameňom úrazu. ten je nadnárodný. (to je už viac menej parketa pre právnikov).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Maďarské stanice majú právo na vysielanie okrem Maďarska aj v státoch: Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko. Tak ako napr. Nova Sport 1 môže vysielať okrem Česka aj na Slovensku. Tieto informácie sú dostupné aj v zozname televíznych kanalov EU.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ako hápeš?

aj v Markíze su asi magari, keď si neuvedomili že keď slovač pozerá české stanice tak slovenský Maďari pozerajú maďarské stanice...no a reklamný koláčik im uniká. Jednoznačne by mali aj tu operovať autorskými právami. nie som zlý, ale ak má platiť jedna optika tak rovným dielom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno sa tí naši "maďari" konečne naučia aspoň jeden jazyk. Lebo v našom južnom regióne keď počuješ rozhovor dvoch maďarov tak každé piate slovo je slovensky. A slovänčinö im tiež nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hura HUNGARIA RIA balicek pre nas ostatnych velke ho.... len sa rusia programi hanba telekom komu sluzi asi HUNGARIA  RIA  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mame madar balik uzasne.Kolko slovakou sa tesi?Uzasne!Madar telekom.Od dnes cesky T mobil pridal DAJTO do ponuky slovenskych tv.Akoto ze v cechach to ide a v t mobil na slovensku nie.A to nehovorim ze maju sk stanice v HD.Mi mame par cz v sd.(komercne)Preco nepridate prima zoom..prima max ked sa bojite novy?Cesi maju v t mobile ine vedenie alebo inu vyhodu a mozu sieit sk komercne tv v HD?Vysvetli nam to napr.Pan Juraj Bona?Lebo prekvapenie v podobe madar balika slovakou v magio tv vela nepotesi.Dakujem za skoru odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nieco pre slovensky hovoriacicvh zakaznikov by sa hodilo.

Je zaujimave, ze madarsky balik obsahuje pomaly vsetky madarske stanice, dalej kopec stanic ma madarsku stopu dostupnu, ale pridat cesku stanicu je velky problem. Madari akoze nemaju problem s predajom reklamy, s pravami a pod? Divne.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

... tym co rozumia madarsky.

:D rozumia je veľmi pekné slovo :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar