magio go alebo ANTIK TV GO !!!!!!

Otázka

• 0

pre boha spravte už aplikáciu pre windows 10 pre pc....toto je absolútna neschopnosť  telekomu že sa už skoro v žiadnom prehliadači nedá pozerat magio go...a vôbec ,zdá sa mi to príliš dementné a zaostalé používat prehliadač...chce to jednu schopnú aplikáciu ako má ANTIK TV GO.....máme prejsť ku konkurencii?? žiaden problém....prebudte sa už konečne!!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

minule sa to tu riesilo, stiahni si operu

v Opere treba otvorit: opera://flags/?search=NPAPI tam je  Disable NPAPI plug-ins  a tam treba dat "Zakazane" ... a restartovat operu

na verzii 12.12 to ide v pohode 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ja som prešiel na TV2GO za 3,99€ mesačne a mám pokoj, nie nervy ako pri magio go.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ešte keby sa dalo odinštalovať operu a stiahnuť verziu 12.12 tak by bolo dobre............takže ani nie je nikto schopný odpovedať či bude aplikácia pre PC????  ...radšej sa tu budú hľadať  tieto pochybné riešenia so staršími verziami prehliadačov.....ja proste žasnem...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som ti poradil aspon nejaku moznost ako to ide ....Nemas zaco.  Mozes im napisat na marketing@telekom.sk pripadne si zavolaj na technicku podporu alebo pockaj na vyjadrenie admina 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale jasné že ti dakujem....už som stiahol operu 12.12 ale v nej nefunguje HOLA VPN..ja to magio používam v rakúsku...doma ma to nezaujíma....takže som nič nevyriešil....naozaj mi neostáva nič iné ako  ANTIK  TV GO....nevadí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vo firefoxe treba každú chvíľu reštartovať lebo nejaká pamäť sa vždy zaplní..koho to má baviť....v tejto oblasti sú otrasné možnosti...proste to chce poriadnu apku...ale mne je to už jedno :D:DB|

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @amos77,

zákazníci, ktorí majú Windows 10 môžu službu http://www.magiogo.sk/ využiť za použitia prehliadača  Fifefox.

Pekný deň

Matej 

Mám nainštalovaný Firefox , ale magio tv go nejde :( 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Namor667,

je potrebné nainštalovať a povoliť  verimatrix.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

no ked nejde VPN tak to je pruser potom , kedze tv go ide len na svk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -2

Ahoj @amos77,

zákazníci, ktorí majú Windows 10 môžu službu http://www.magiogo.sk/ využiť za použitia prehliadača  Fifefox.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar