sekanie pri nahrávaní na USB

Otázka

• 0

Dobrý deň, kúpil som si 64GB USB kľúč, aby som si mohol nahrávať záznamy z Magio SAT. Problém je ten, že v zázname cca každých 30 sekúnd najprv vypadne asi na 2 sekundy zvuk, potom sa rozkockuje video a na ďalšie 2-3 sekundy sekne aj obraz.  V čom je problém a ako ho odstrániť?

Vopred ďakujem za odpoveď,

Štefan

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@stefan.ondrejka problem moze byt v kluci. Ak tam mas nejaky horsi zapis, tak to proste nestiha zapisovat a ma to takyto prejav. Na tieto veci su najlepsie prave disky ktore ho maju ovela rychlejsi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tipoval som to na niečo také.

Ale keďže Magio nemá možnosť zmeny kvality (doblba nahráva v maximálnej kvalite - 1 hodina= cca 4GB!!!) a na USB kľúčoch nebýva uvedená rýchlosť zápisu, asi mi nezostáva nič iné len kúpiť najdrahší možný USB kľúč a DÚFAŤ, že to bude fungovať...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ešte dodám, že môj starý DVDrekordér dokáže nastaviť až 5 úrovní kvality nahrávania. Že niečo takéto banálne chýba v Magio boxe, to mi nejde do hlavy...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trocha nesúhlasím rýchlosť čítania a zapysu býva uvedená na USB kľuči a od toho sa odvíja aj cena 64G kľúč kupis napr za 30€ ale aj za 60€ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar