Len HSPA+ v 4G lokalite

Otázka

• 0

Čaute,

prešiel som k Telekomu, keďže podľa mapy pokrytia jednoznačne pokrýva 4G signálom moje mesto - Spišská Belá. Mám úplne novú SIM kartu, program EASY Pecka + Surf 1000 + mobil samsung galaxy S7, čiže všetko potrebné k 4G. Napriek tomu som pri teste v meste všade videl len symbol H+ na mobile, čiže HSPA+.

V čom je chyba?

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Sorry, moja chyba. V telefone je nutne manualne nastavit pripajanie aj ku 4G, neviem preco je v zaklade len 3G/2G rezim, to mi vobec nenapadlo. Teraz mi pekne naskocilo 4G :) .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Madelor,

som rád, že Ti to už ide :)

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravim, mam podobny problem ako Madelor. dnes som si bol aktivovat novy pausal, prave kvoli 4G, ale zatial mi aj napriek tomu, ze mi prisla sms o aktivacii sluzby, svieti len ikonka H+ a speedmeter ukazuje priserne slabe rychlosti (16Mb/s download).

podla mapy som v oblasti s pokrytim (Vajkovce), mam Sony Xperia Z3, v nastaveniach preferovana siet 4G, pausal Happy L.

kde moze byt problem?

vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravim, mam podobny problem ako Madelor. dnes som si bol aktivovat novy pausal, prave kvoli 4G, ale zatial mi aj napriek tomu, ze mi prisla sms o aktivacii sluzby, svieti len ikonka H+ a speedmeter ukazuje priserne slabe rychlosti (16Mb/s download).

podla mapy som v oblasti s pokrytim (Vajkovce), mam Sony Xperia Z3, v nastaveniach preferovana siet 4G, pausal Happy L.

kde moze byt problem?

vdaka

@ja_michalko tak tu by problém nemal byť.. možno nemáš 4G SIM kartu, alebo v budovách môže byť niekedy problém chytiť 4G :) inak naozaj neviem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar