SMS z portálu

Otázka

• 0

Nový portál a to čo roky mi fungovalo, zrazu nemám oprávnenia? Aj tak sa dá. Teda SMS cez portál nedá sa odoslať, vlastne ani SMS brána sa neotvorí. Čo s tým?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

treba chvilku pockat, meni sa im moj telekom , ani mne to nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba cakat a kolko? Pol roka ci rok kym to spojazdnia???????????????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skôr bude problém v  tom,  že  po novom je  potrebné uzatvoriť  s  telekomom  dohodu o elektronickej komunikácii. Tu  bude  pes  zakopaný

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A keďže nejaký čas prešiel a stav sa nezmenil, reku napíšem cez tento portál otázku a hups. Odoslať a **piip**... Nemáte oprávnenie atď... dlhé roky, ešte pred telekom.sk som ako mobil len túto fy používal, asi je na čase poobzerať sa inde.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mas podpisanu dohodu o elektronickej komunikacii?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ani ja  nechápem, prečo takto  zložito zas  menia  roky  zaužívaný a  myslím si  spoľahlivý systém. Naozaj  je  potrebné  mať  podpísanú zmluvu o elektronickej  komunikácii ( to sa  myslím dalo  urobiť  a  nechať  starú  verziu). Ani po podpise  a  pozvaní  momentálne  nie je  možné posielať  SMS , neustále  vo  všetkých  požiadavkách  na  tejto novej stránke mi  vypisuje "assety sú neaktívne". Ak Telekom chcel  prejsť  na  takúto  novú stránku  mal si to otestovať na  beta  verzii  a  nie  urobiť  zo  zákazníkov  skúšobné morčatá. Keď sa ukázala  táto verzia  stránky,  volal som na zákaznícku  linku, a chalan  mi nevedel  nič  relevantné povedať, odkázal  ma  na technickú podporu. Tam ďalší  chytrák  mi odporučil iný  prehliadač, nie  mozilu a ani chrom, ale internet  explorer. Na  moju požiadavku o elektronickej komunikácii  som  čakal pozvanie  neskutočných 15 dní, ale  ani  tak to nie je  sprístupnené, nakoľko ako som spomínal  mi vypisuje  o neaktívnych assetoch a to je  jedno akú požiadavku som zadal. Možno sa toho dočkáme  tesne pred  Vianocami ako darček od  Telekomu. Takže  trpezlivosť, pokusné morčatá:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OK, ako pozerám, prešiel už skoro mesiac od objavenia tohto problému. Aspoň nejaké vysvetlenie by sa patrilo. Návod, ak treba nejakú zmluvu podpísať či čo. Mám tam kredity a nemôžem ich minúť. Veľmi ma to nahnevalo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús  zájsť  do  zákazníckeho centra  Telekomu, nezabudni si  občiansky preukaz, a  tam  podpíš  zmluvu o elektronickej  komunikácii. Podľa  ich webu  do 24 hodín ti to aktivujú (čomu ja  neverím), alebo  nájdi si  na  vyplnenie  tej  zmluvy.na tomto webe link  na vyplnenie  tejto zmluvy o elektronickej  komunikácii. Tu si počkáš  možno týždeň, kým sa ti  ohlási  kuriér, ktorému  to  podpíšeš, on ti  dá  zmluvu do ruky.

Ani toto nie je záruka  že  ti to bude  funkčné. Osobne  dnes  posielam  poštou  napísanú sťažnosť  na  Telekom do Bratislavy na  nefunkčnosť  prístupu,okrem  osobných a  fakturačných  údajov. To naozaj  vytvorili SHIT

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Konečne  po viac ako mesiaci  si  môžem  prezerať  "vynovený" Telekom. Dnes  som sa  pokúšal  napísať SMS  správu  a odoslať  neskoršie, ako to bolo v  starom systéme. Táto mnou často využívaná  možnosť  už  v "novinke"  NIE JE!!!! krátke  zhodnotenie.....SHIT na pokračovanie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pre vyuzitie SMS brany na portali staci mat nadelegovane cislo cez ktore chcete odosielat spravy a ja som este povolil pop-up okna, momentalne mi to funguje. Dohodu o el.komunikacii nie je potrebne mat podpisanu. Samozrejme aj to je sposob ako ziskat administratorske opravnenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar