Otázka

• 0

Chcem sa spytať,či mate niekto na digi vypadnute EPG na niektorych kanaloch?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

tu už nefunguje nič, ani mozaika. No čo už. som zvedavý kedy sa rozpadne aj slovaktelefón. Ale k veci čo ma najviac zarazilo že na EPG je naviazaná služba archív, a keď je zdroj chybný, tak aj archív funguje tak ako funguje. A ja si priplácam za niečo čo je tak trošku mimo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

si pamätám ako niektoré programy i boli tiež len dočasne odstavené, a na ich poruche sa pracovalo, porucha sa odstránila aj s programom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

napr ktore?

nevidim dovod na zrusenie mozaiky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland ak niekto chcel niečo vylepšovať, super, ale to sa robí tak že keď už viem že nové funguje tak to nahradím. Tu ale to je tak že to stiahnu a potom možno.. a čo sa týka programov, tak to je škoda sem písať, som tu asi dva roky v magiu a mohol by som popísať, a nielen ja ale aj druhý aké zmeny sa tu udiali..

takže ak chceli dať novú mozaiku tak to mohlo prebehnúť kontinuálne...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

napr ktore?

Napr. Fitness TV (neskor Fitnes and Beauty), Active TV. Vyradene boli potichu, podobne ako Film+

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

universal chanel konci, telekom ho nerusi 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V tomto prípade áno,tak som to aj napísal.Iba čakám čo nového sa pridá.Okrem tých maďarských kanálov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @peterch22,

Všetci zákazníci Magio televízie budú môcť sledovať kanál Ťuki TV až do konca augusta úplne zadarmo bez ohľadu na to, aký balík služieb majú aktivovaný. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov televíznych služieb – teda zákazníkov s Magio TV, Magio Sat aj Magio GO. Na magio TV je sprístupnená iba HD verzia na pozícii č. 314 a na správne zobrazenie TV kanálu je potrebný reštart Magio Boxu. Na Magio Sat je sprístupnená SD verzia n apozícii č. 5.

V druhom roku TV kanálu sa deti môžu tešiť na úplne novú kreslenú rozprávku Ťukiho dobrodružstvá s Ťukim v hlavnej úlohe. Okrem Ťukiho v nej budú vystupovať aj ďalšie zvieracie postavičky.

Novinkou je aj druhá séria Pesničkového neposlušníka s úplne novými pesničkami s Mirom Jarošom, ktorý deti hravou formou učí, ako si umývať ruky, ako sa správať na ceste, kedy použiť čarovné slovíčka a podobne.

V druhom roku na deti čakajú ďalšie nové série rozprávok: Rozprávky z machu a papradia , Staviteľ Bob, Ovečka Shaun IV., Žížaláci, Tobias Totz a jeho lev, Dobrodružstvá pána času, Malá hviezdička a Policajná hliadka

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Deti cez prazdniny hooops k vodicke babkam k moru a ja viem kde na prazdniny.Takze TUKI trefa bohuzial zase do bieleho ako vase madarske stanice pridane do madar balika a digispory zo zaznamami futbalu.Zhava letna ponuka ozaj.:S>:(Same mile prekvapenia ako ste slubovali v january.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Stano76,

práve včera, na deň detí oslavoval náš detský kanál Ťuki TV svoje prvé narodeniny. Ide o darček pre detského diváka.

Taktiež na Facebooku prebieha súťaž pre škôlky o plyšové hračky Ťuki a návštevu Mira Jaroša s maskotom Ťukiho priamo vo výhernej škôlke. Stačí, aby deti nakreslili Ťukiho ako oslavuje narodeniny, a aby ich rodičia pridali obrázok do komentára na stránke Telekomu na Facebooku spolu s názvom škôlky za ktorú súťažia. Z desiatich materských škôl s najvyšším počtom hlasov si Ťuki vyberie ten najkrajší, ktorý získa cenu. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey,

Vy aj čítate, čo Vám Stano76 napísal? Veď táto reakcie je úplne z cesty. Stano76 sa pýtal na tie prekvapenia. To je to prekvapenie, že odkódujete Ťuki TV? Veď to musí prísť vtipné aj Vám.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sranda je taka, ze Universal Channel konci az 30.6, no Telekom ho pre istotu vyradi uz 1.6, ved preco nie, ze?

Co sa tyka EPG, tak Tuki je spolocny projekt Telekomu a JOJ.. ze televizie nedodaju sparvne EPG, na to som si uz tak nejak zvykol. Ale za Tuki vysiela uplne nieco ine, ako je v EPG, to je uz naozaj na zvazenie. Co vy na to v Telkome?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Pochopte, že @Matey je admin, ktorému chodia nadiktované odpovede na mail, Telekom úplne prestal komunikovať so zákazníkmi, už nebýva ani Hodina otázok, kde odpovedali kompetentní... proste nič... a to nehovorím o tom, keď im česká Digi náhodou nedá práva na Premiere League, ako tu budú písať, že vlastne aj tak nebola až tak sledovaná a nesplnila ich očakavania :D

Editoval/-a Miloš Martovič

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Miloš Martovič,

hodinu otázok pripravujeme. Určite Vám dáme včas o jej konaní vedieť :)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozaika nejde len docasne,. lebo ju vylepsuju

je august.. a stále ju vylepšujú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

mozaika nejde len docasne,. lebo ju vylepsuju

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar