Otázka

• 2

Dalsi program, kde isli ako tak fajnove filmy zmizol. Dost skor zmizli skoro vsetky filmboxy a len tak to presumelo, nikto to nejako nikdy neriesil. Platime furt rovnako a programy nam postupne miznu a ostanu len tie, kde sa mozeme pozerat cely cas na reklamy. A vedenie nic? Vedenie sa ohradi tym, ze film + ostal v madarskom jazyku? Tak ku*va, ved ja som si kupil magio tv slovenske nie madarske. Co vy ste tam imigrantov zamestnali a vam rozkazuju ci aku pi*u tam robite? 

Fakt by som poprosil normalnu odpoved na tieto otazky:

1. Znizite nam preto konecne mesacny poplatok?

2. Date nam ako nahradu nejaky novy filmovy program?

3. Ktory dalsi program vy debili planujete zrusit?

4. Kolko je 2+2?

Dakujem aspon za jednu odpoved, tu poslednu by ste mohli zvladnut, dakujem

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

vzhľadom na fakt, že sme sa k tejto téme už viac krát vyjadrili, zasielame finálne a nemenné stanovisko. 

@Dj Toffy

1. Spoločnosť Slovak Telekom ponúka svojim zákazníkom viacero filmových kanálov ako napríklad AMC, Filmbox (White/Black), JOJ Cinema, Film Europe, CS Film, Kino CS,. Vyradený bol z ponuky zákazníkmi najmenej sledovaný filmový kanál. V prípade zaradenia nových kanálov ako napríklad Joj Cinema či zaradenia exkluzívneho detského kanálu Ťuki TV sa poplatky nezvyšovali. Rovnako sa nezvyšovali ani poplatky za exkluzívnu ponuku anglickej futbalovej ligy pre Digi Sporty. Od 1.5.2016 si môžu všetci zákazníci s Magio televíziou ako aj s Magio GO užívať športové podujatia na všetkých kanáloch Digi Sport nielen v SD, ale aj v HD kvalite až do konca augusta bez ďalších poplatkov.

2. Žiaľ nie je v silách žiadneho poskytovateľa TV, aby každý program z ponuky vyhovoval úplne každému. Neustále sa snažíme prinášať zaujímavé novinky, ktoré veríme aj do budúcna potešia našich zákazníkov. Priebežne vyhodnocujeme záujem zákazníkov o jednotlivé TV stanice, ich sledovanosť a aj možnosti ich poskytovania spolu s dodávateľmi.

3. Možnosti zaradenia aj vyradenia TV kanálov závisia od viacerých faktorov a nie vždy je možné pokračovať v poskytovaní TV stanice. Vo všeobecnosti chceme do budúcna prinášať kvalitné a pestré programy. Veríme, že z ponuky viac ako 100-ky kanálov si každý vyberie to svoje.

4. 2+2 = 4

Ceníme si názory a reakcie, lebo vďaka tomu vieme do budúcna pripravovať zaujímavý a pestrý obsah. 

@Dj Toffy zároveň Ťa prosím o slušné vyjadrovanie na fóre. Radi by sme udržiavali priateľskú atmosféru a korektné diskusie.

@lucivaty

Ako to vlasne je. Ked uzavrieš zmluvu na odber programov tak by mala platiť. Podpíšem zmluvu,v konkretnom čase ,ked provider ponuka konkretné programy ktoré mi vyhovujú a ktoré chcem. A odrazu zmena , poskytovateľ stiahne z ponuky 5 filmových programov a nahradí ich golfom a inými skvostmi. Nie je žiadná snaha nahradiť žáner tým istým žanrom.Asi to majú v tej zmluve napísané .že môžu robiť s programami čo chcu ,kto by to cele čítal.Prajem Vám veľa podnikatelských úspechov.

Podľa povinností a práv vo Všeobecných podmienkach má naša spoločnosť právo zmeniť rozsah poskytovanej služby Magio TV, najmä zaradiť alebo vyradiť televíznu alebo rozhlasovú službu z programovej ponuky a trvale alebo prechodne zvýšiť alebo znížiť počet ponúkaných televíznych alebo rozhlasových programových služieb. 

Viac sa k danej téme nebudeme vyjadrovať. Ďakujeme za pochopenie

Prajem pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Dj Toffy a maďarských je málo? Veď ak zmizne jeden s CZ alebo Sk lokalizáciou, hneď HU nabehne... ako nie som šovinista, ale som na Slovensku, rozumiem aj česky tak by som ocenil aby páni z telekomu sa naozaj zamysleli či za tú cenu čo sa platí je aj adekvátna ponuka. A to nehovorím o HBO kde za platený obsah mám len jeden HD program. @Dj Toffy určite sa dočkáš odpovede že v najbližšej dobe, cca 5-6rokov sa určite niečo zmení, ale čo to nevedia ani v telekome... ale neboj pracujú na tom aby sa to zmenilo, a aby sme boli všetci spokojný, ale hlavne oni. a aby sme ich už neotravovali...lebo stále iba frfleme a sťažujeme sa..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ako to vlasne je. Ked uzavrieš zmluvu na odber programov tak by mala platiť. Podpíšem zmluvu,v konkretnom čase ,ked provider ponuka konkretné programy ktoré mi vyhovujú a ktoré chcem. A odrazu zmena , poskytovateľ stiahne z ponuky 5 filmových programov a nahradí ich golfom a inými skvostmi. Nie je žiadná snaha nahradiť žáner tým istým žanrom.Asi to majú v tej zmluve napísané .že môžu robiť s programami čo chcu ,kto by to cele čítal.Prajem Vám veľa podnikatelských úspechov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chalani asi takto!Ked sa tu ozveme tak nam odpisu ze sme traja styria co sa tu stazuju z 400 ci 500 tisic zakaznikou.Ci sem ten zbytok chce pisat akebo nechce ze je to zbytocne telekom nezaujima.Proste madarske su ziadane tak ich zaradia.A ze tu nevidime ziadne vkakno ze by ich niekto ziadal to  nevidime no telekom a admini nam tvrdia ine.Taky antyk telekom nevystavuje  ceske ktore poskytuju a ich zakaznik ma vsetko.Takze asi takto.v Cz t mobile siri sk v HD a mi na sk sa musime uspokojit s cz SD Nepisem o ct a stv ale o komerckach len tak aby mi sem admin nepisal ved aj vy mate HD cz.Proste jak pridaju zase hungary stanice nazvime toto madar tekekom lebo od slovak telekom uz to bude mat velmi daleko od slovak telekom magio.Nuz po vyprsani viazanosti prchajme ku konkurencii.Asi ani vy netuzite po madar baliku so 36 stanicami ci kolko ich tu ma bit.Skoda pocitat!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viete páni, tie DigiSporty niečo stoja. Preto neostávajú peniaze na niečo iné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Že  to bol najmenej sledovaný filmový kanál...Už táto veta hovorí za všetko.

Tie Vaše odpovede  pripadajú už absurdne.To ste nevedeli iné vymyslieť?

To sa fakt už radšej nevyjadrujte.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

stanica onicom     ale   nahrad a mohla  byt    to je pravda  a fer 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar