Otázka

• 0

Dobrý deň, mám chytrí balík v ktorom mám VDSL 50/5. Moja otázka znie: Je tento internet obmedzený na 300GB stiahnutých za mesiac ? Pretože v sekcii FAQ je to písané že áno, lenže všade na web stránke píšete, že je to bez obmedzenia. 

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

42 odpovedí na túto otázku

• 0

Závidím vám toľko dát. Ja musím vystačiť s 5 GB čo sa mi vlastne nikdy nepodarí. A to neexistuje žiadny Youtube a iné sťahovanie. Dokonca nepoužívam ani antivír kvôli update-om. A o win update ani nehovorím. Už 6 rokov žiadam o DSL linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme že je ale že vraj nie sú voľné linky. Pre nich je lepšie brať odo mňa 22€ bez práce ako 15€ a ešte by museli ťahať linku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bral som od nich wifi len preto lebo mi bolo sľúbené že linku dotiahnu. Kedže sú monopol, iného poskytovateľa som si vybrať nemohol. To som mohol rovno ostať o Orange aj s nejakým benefitom, kedže som u nich od 1998. A ešte majú  o 1GB viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

5giga je smutné :(

Snáď len môžem odporučiť  Operu ktorá má turbo mód. Ten dokáže zmenšiť objem dát tým že spojenie ide cez ich proxy server a ten skomprimuje-zmenší obrázky..... na smartfón sa dá stiahnuť aj opera Max prípadne aj v Chrome sa dá nastaviť data saver. Nie je to žiadny zázrak ale dokáže niečo ušetriť. Bežne mi Chrome ušetrí do 30% 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ešte ma napadlo. Rozšírenia do prehliadačov adblock/ghostery ktoré blokujú reklamu a rôzny bordel na stránkach. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno používam Adblock. Googlil som ohľadom Win10 a traffic dát. Je dosť ľudí čo to riešia. Takže nakoniec program Netlimiter, v sieťových službách som našiel proces ktorý to sťahoval a obmedzil som rýchlosť na 5bitov/s, takže to trochu pomohlo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

za mna mozem povedat, ze kolegovi ktory dostupnost nemal a zadal podnet nakoniec internet zriadili, viac ludi napisalo podnet a oni sa vyjadrili, ze bude prebiehat rozsirovanie aj k nim, takze asi to ma zmysel 

Zaujimave  zadaných minimálne  50  podnetov  a nic .  A ich  slávne  ADSL   da  mizerných  15  Mbit. Este   ked sa  dotrepe  ten  ich  ,,  odbrne  vyskolený technik''  povie  co  vobec    chcete    budte  radi  ze  to ako tak ide   a ked  to   nabuduce  nepojde    ani  nas  neotravujte. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale to je na Slovensku úplne normálne. Zákazník zatiaľ stále ťahá za kratší koniec. Nemajú konkurenciu, tak si robia čo chcú. Na tie pridr..né reklamy peniaze majú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na   vsetko kaslu.  O  linky  by sa  lepsie vedeli postarť aj   žiaci   na  zakladnej  škole   ako   ti  ich odborníci  co sa nazivajú  tevhnikmi.  A   skor  by  si  mali    zmeniť  : V najlepsej  sieti  nic nieje nemozne  na  V  nasej sieti nič nieje možné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No kým to nejak ide a v danom mieste nie je konkurencia tak asi telekom nic nedonuti vrazat peniaze do sieti. Balicky su nastavene tak ze za XL platis rovnako bez ohladu na to ci mas 15megabit na ADSLku alebo 300 na optike a toto si vie spocitat kazdy... mozno tiez cakaju na dotacie z EU. hovorilo sa, ze budu podporovat budovanie sieti ale ci realne niekto cerpa tie peniaze netusim. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to asi vyzerá že si budem musieť doplatiť do 15GB aby som si každý mesiac netrhal vlasy a na konci obdobia prejdem ku Orange.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S  cele ich  ADSL   si    mozu   desi   strčiť.  Ako  ponukať   až  15 Mbit   za  20  eur   to  je  uz  iny  level.  Ako fungovať na  15  Mbit  pri  tom ked  ma   na  tom  clovek  3  telefony,  2 notasy,  PS 4 , Apple TV,  telku   to  nema  sancu utiahnuť .  Ale    uz len  patr  mesiacov   uz ich  nebudem  trpiet  konecne  je  tu  moznosť  70  Mbit pevne LTE  takze  dufam ze  to  bude   lepsie.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Momentálne sa bez informačných technológii (PC, TV, telefóny, zabezpečovacia technika atď.)nikam nepohneme. Všetky potrebujú pripojenie na net, žerie to dáta,  aktualizácie s ktorými je lepšia funkčnosť a plno iného. Šak len blbá TV stiahne s novým firmware 700MB. A 5 GB na mesiac, tak možno si ešte manželka stiahne aj nejaký recept. Alebo doplatok za 1GB. 6€ , to sa asi s koňom zrazili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No je to  firma  nekonečných  možností.  U  nas    sused   chcel dat  zaviesť  net   do noveho  domu. Dostupnosť  ADSL  tu je ale  dostal odpoved  od  technika  ze  nie lebo  bymusel  natiahnut    linku  do domu  zo   stlpu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar