Otázka

• 0

Ahojte ludia,

Prosim Vas su volania do operatora Juro spoplatnene alebo neobmedzene ked mam Happy. Dakujem a zelam pekny den:D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahoj @Mia2406, hovory na telefónne čísla operátora Juro sú spoplatnené ako hovory do siete Telekom. Od paušálu Happy S vyššie na ne môžeš volať neobmedzene počas celého dňa :)

Pekný deň

Vierka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volania do siete Juro sú spoplatnené.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Sranda, mna vcera na zakaz.linke ubezpecovali, ze v ramci pausalu Happy L mam volania na Jurove cisla gratis. Alebo doslo k zmene, ci ako je to vlastne.

Editoval distefano
dpln.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @distefano,

ak máš paušál Happy L, tak máš volania na Juro neobmedzené počas celého dňa.

Prajem pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

T.zn., ze to co tvrdi ASK neplati.

Kedze Juro je "dcerska firma" Telekomu, dost ma vcera prekvapilo zistenie, ze volania vo Svajciarsku alebo zo Svajciarska nie su mozne. Tam si teda SIM-ku od Jura neberte. Ak by to bolo napr. v Gabune ci kde v tramtarii, tak nepoviem. Ale vo Svajciarsku?

Mladicky nerozvazne az neseriozne je aj predlozovanie bonusovej akcie. Najprv do 15.5., potom do 15.8 a vraj sa planuje dalsie predlzenie. Ked si niekto chce preniest cislo k Jurovi, neurobi to, lebo nepozna pokracovanie. Je to  problem zadefinovat, ze je to natrvalo, taketo cachre nesluzia ku cti ani Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V predajni Telekom mi začiatkom júla povedali,že volania do Juro sú spoplatnené ako do inej siete.Ako to je teda?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predvčerom som sa pýtala na stránke Juro.sk, či volania z Telekomu na juro sú spoplatnené, ako pri volaní na Telekom, alebo ako do iných sietí. Napísali, že  ako do iných sietí. Keď som následne volala na info linku Telekomu, tak sa pán opýtal kolegov  a  potom tvrdil, že je to ako volanie do Telekomu, teda  keď má niekto program Happy volá neobmedzene do Juro.  Keďže tam  chcem presunúť svoje tri Telekom. čísla, pričom aj Juro zastrešuje Telekom, rada by som mala jednoznačnú odpoveď. Vopred ďakujem a prajem pekný deň. Dana

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @DanaBo,

je to spoplatňované ako volania do Telekomu. 

pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi pekne ďakujem Matej za odpoveď. Už sa presúvame. S pozdravom Dana

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar