Benefit za cenu M sluzba L

Otázka

• 0

Zdravim. Dnes som si od Telekomu objednal chytry balik sluzieb a to Pevna linka M, Internet L a Satelitna televiza M. Operatorka mi ponukla moznost vyuzit nejaky kupon pricom budem mat uvedene sluzby pocas troch mesiacoch zdarma. Dalej mi ponukla vyuzit benefit vyuzit sluzby L za cenu M a to na dobu tri mesiace. Avsak v zmluve su objednane vsetky sluzby o velkosti L. Preto sa chcem opytat ci je mozne tieto sluzby po uplinuti troch mesiacoch ci uz telefonicky alebo osobne zrusit resp. vratit na povodne ako som chcel a to pevna M, iternetL, a magio sat M. Ona mi tvrdila vraj je to mozne ze to bez poplatku za 30 sekund vedia urobit. Mate niekto s tymto skusenost respektive viete mi poradit? Na web stranke som to pochopil tak ze po uplinuti troch mesiacov budem platit za vsetko plnu sumu a to sa mi vobec nepaci nakolko som chcel iba jednu Lkovu sluzbu. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

akcia viac za menej funguje tak, ze ty vyuzivas napr L ale 3 mesiace platis len M. Oni ti 10 dni pred ukoncenim akcie poslu sms o tom, ze sa to konci a je na tebe ako sa rozhodnes. Ak chces M zavolas im, napises alebo pojdes ososbne a znizis si to , ak chces ostat na L tak nerobis nic a ostane ti automaticky. Preto mas v zmluve L lebo ty ho realne mas, len ho na 3 mesiace platis za cenu M. Ak ti zmenia program na M, pride ti nejaky novy dodatok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze ak som to dobre pochopil je mozne si to pred uplynutim 3 mesiacov vratit na take sluzby ako som realne chcel a to teda Inrenet L a pevna a satelitna obe M bez akych kolvek problemov. Pytam sa preto lebo v obchdnych podmienkach resp. pri objednavke na internete sa tato skutocnost neuvadza a uzivatel to pochopi tak ze po uplynuti troch mesiacov musis platit plnu sumu bez moznosti znizenia sluzby. Inak ja som operatorke tvrdil ze chcem  dve sluzby M a jednu L, no nakoniec mi prislo vsetko v L. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano, kedykolvek si to vies zmenit. Ty si vies program znizit alebo zvysit kedykolvek

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem ti velmi pekne za rychlu a zrozumitelnu odpoved. Teraz uz mozem byt pokojnejsi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Dusan12,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz