Datove pripojenie v prehliadaci

Otázka

• 0
Mam SURF1000 a uz niekolko dni nefunguje mobilne internetove pripojenie cez akykolvek prehliadac (Internet, Dolphin, Opera) v telefone. Aplikacie s pripojenim na internet (socialne siete, komunikacne programy atd.) internet maju bez problemov. (telefon (android2.3.6) som niekolkokrat restartovala aj updatela prehliadace co sa dali updatnut)
Cez wifi prehliadace aj aplikacie funguju normalne.
Vcera sa mi poradilo nainstalovat inu verziu prehliadaca (Opera Mini) a pripojenie cez data chvilu fungovalo v tomto prehliadaci, od dnesneho rana uz nefunguje, len opat cez wifi.

Internet mam stale nastaveny podla webstranky (https://www.telekom.sk/wiki/internet/vseobecne-nastavenia-internetu) , pri hladani riesenia cez internet som nasla zatial len ludi, ktori maju opacny problem (v prehliadaci data funguju, v aplikaciach nie).

Ak mate nejaky tip, prosim, poradte, vdaka. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @katiee, 

nemenila si náhodou program na karte? napr. z paušálu na easy? najskôr by som ti odporučila kontaktovať linku 0800 123 777, kde sa zaoberajú aj internetovým pripojením... Uvidíš, čo ti povedia, či je niečo nastavené zle, alebo v čom je chyba. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zisti si na čísle*122# platnosť a zostávajúci objem balíčka.

Kredit musí byť vyšší ako 0,24€

Ak spĺňaš predchádzajúce body a problém s pripojením naďalej pretrváva, treba sa spojiť s operátorom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar