niekto pridava druhy odoberaju

Otázka

• 0

Film+ vypadol z ponúk Magio TV a Magio Sat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Inak som si pozornejšie prešiel program Film+... väčšinou 2-3 roky staré filmy, keď tak overené filmové hity a tie novšie väčšinou často kvalitné... napríklad aj dnes večer hneď 2 filmy, ktoré boli nominované aj na Oscara... Jasmínine slzy, Philomena, rovnako zaujímavý a v celku nový film Yves Saint Laurent, k tomu dobrý český seriál První republika... a väčšinou samé filmy, ktoré boli v kinách. Otázka na Telekom SK... čo považujete za kvalitný obsah? CBS Drama??? Prečo ste nevyradili radšej tento kanál? Veď to je tragédia a čo sa dabingu týka totálny hnus! Alebo Film Europe, ktorý už dva roky stále reprízuje dokola to isté? To je tiež podľa Vás kvalita?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Alebo by stacilo keby tie co mame preklopili do HD tak ako cesky t mobil tv poskytuje slovenske AJ V HD.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnes sprava ze "Zmena programu"a ono iba zrusenie.. Nevadi, ale cakal by som zato nahradu, stacili by nejake FTA ceske programy (Zoom, Smichov, D/art...)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

By ma veľmi zaujímalo, kedy telekom začne pridávať filmové stanice ? Lebo už ste zobrali čo sa dalo.Ale v podstate končí viazanosť tak prejdeme tam kde pridávajú a majú to bohatšie programovo.´Teda ku konkurencii.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar